Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Лікування випадіння волосся, лікар-трихолог Олеся Марусич у Кривому Розі

09.07.2019

Блог

Лікар-трихолог у Кривому Розі даже популярний. Його специфіка – лікування алопеції, випадання волосся. Трихолог Марусич Олеся Юріївна використовує у роботі препарат, спеціально розроблений для усунення дії гормону дегідротестостерону на волосяні фолікули. Після курсу лікування андрогенної алопеції комплексом процедур волосся перестає випадати, активізується зростання нового волосся.
Відео про лікування алопеції тут

Дифузна алопеція - це трихологічне захворювання, яке характеризується випадання волосся по всій волосистій частині голови. Найчастіше патологія розвивається у жінок, але буває також у чоловіків і може починатися у будь-якому віці. Більше ніж 40% представниць жіночої статі хоча б раз у житті стикалися із проблемою дифузної втрати волосся.Основною причиною андрогенного облисіння зазвичай є гормональні порушення: надмірне вироблення самого "чоловічого" гормону - тестостерону. Але подібний збій не відбувається сам собою.

Як правило, він виникає через такі фактори:

 
  • природні періоди гормональних «перепадів» - вагітність, лактаційний період, клімакс;
  • захворювання ендокринної системи: діабет, проблеми із щитоподібною залозою;
  • вживання різних препаратів, наприклад гормональних контрацептивів, стероїдних засобів.

Важливу роль відіграють і генетичні причини - тобто спадкова схильність до облисіння. Зазвичай, хоч як це дивно, схильність до андрогенної алопеції передається саме з жіночої лінії.

Ознаки алопеції

Для успішної терапії облисіння важливо своєчасно виявити захворювання та призначити заходи. Однак перші симптоми андрогенного випадіння волосся у жінок часто залишаються непоміченими - порушення може розвиватися дуже повільно, до кількох років.

Багато пацієнтів, замість звернутися до фахівця, починають займатися самодіагностикою та застосуванням методів народної медицини. Це не найрозумніше рішення: народні засоби не здатні впоратися з «коренем» захворювання – гормональними порушеннями. В результаті жінки втрачають дорогоцінний час і, звісно, ​​волосся.

Якщо є ознаки посиленого випадання волосся, потрібно звернутися до лікаря-трихолога.

Запис до реабілітаційно-оздоровчого центру «Марусич» у Кривому Розі за телефоном +38 (097) 481 42 23

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.