Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Радикуліт

Хребет кожен день піддається певному навантаженні, іноді більш, ніж допустимої. Через неї можуть пошкоджуватися корінці нервових закінчень. Найчастіше в поперековому відділі, але не обов'язково. Їх запалення називається радикуліт. Як саме починається цей процес?
 
Травма міжхребцевого диска, випинання його оболонки, що викликає звуження спинномозкового каналу або грижа - все це сприяє здавлення корінця. Тому виникає біль, причому гостра і раптова. Крім фізичного навантаження, радикуліт може бути спровокований інфекційним захворюванням, тиском пухлини або навіть просто незграбним рухом ...
 
Купірувати біль - першорядне завдання при діагнозі "радикуліт", лікування передбачає усунення його причини. Оздоровчо-реабілітаційний центр Кривого Рогу "Марусич" використовує новітні методики терапії захворювань опорно-рухового апарату, а також індивідуальний підхід, завдяки чому результат досягається швидше і комфортніше для пацієнта.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.