Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Артроз

Артроз часто плутають з артритом. Їх об'єднує те, що це хвороби суглобів. Однак, перше захворювання проявляється руйнуванням хрящів в кісткових з'єднаннях; частіше пошкоджуються коліна. Це пояснюється зносом хрящової тканини, генетичними патологіями, перенесеними інфекційними захворюваннями і незбалансованим харчуванням.

Артроз колінного суглоба відрізняється характерним хрускотом: по звуку яскраво виражений, сухий. Також присутні болю при русі і навантаженні, що проходять після відпочинку. Але з часом вони стають сильнішими, особливо в періоди зміни погоди. Знижується рухливість суглобів і відбувається їх деформація.

Важливо звернути увагу на описані вище симптоми, щоб розпізнати на ранніх стадіях артрит, лікування повинно бути комплексне. Реабілітаційний центр Кривого Рогу "Марусич" - це сучасна якісна терапія хвороб суглобів, індивідуальний підхід і тривалий результат!

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.