Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Мезотерапія

Хочете дізнатися, який метод корекції недоліків шкіри найшвидший, ефективний і безболісний? Він допомагає прискорити обмінні процеси, регенерацію клітин, покращує кровообіг. Ін'єкційна методика, розроблена в середині минулого століття, вдосконалена до нашого часу і приносить прекрасні результати. Що це? Мезотерапія.

Принцип методу полягає у введенні «коктейлю» з вітамінів, мінералів, амино- і нуклеїнових кислот, рослинних екстрактів. Ін'єкція робиться безпосередньо в проблемній зоні шкіри, що значно підвищує її ефективність. Результат - підтягнута, оксамитова, пружна, сяюча здоров'ям шкіра!

Дана методика успішно проводиться в медичному центрі «Марусич» в Кривому Розі. У комплексі з іншими методами допомагає позбутися від недоліків зовнішності і значно поліпшити стан шкіри, а така процедура як мезотерапія волосся надає аналогічний ефект при алопеції, грибкових захворюваннях, тьмяності і сприяє росту волосся.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.