Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Протрузія

Протрузія - попередниця грижі. Виявляється в тому, що оболонка міжхребцевих дисків стоншується, в ній утворюються тріщини, в які починає зміщуватися м'яке вміст диска. Виходить своєрідний виступ в спинномозковий канал. Чим більше це випинання, тим більша ймовірність того, що почнеться роздратування оболонки проходить поруч нерва або його защемлення.
 
Цей процес є наслідком остеохондрозу і розпізнати його можна тільки в тому випадку, якщо протрузія диска зачіпає нерв. Головний симптом - біль. Її інтенсивність залежить від розмірів випинання.
 
Однак уповільнити розвиток протрузий під силу фахівцям в області лікування захворювань опорно-рухового апарату - реабілітаційному центру "Марусич", який знаходиться в Кривому Розі. Використання новітніх методів лікування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта і сприятлива атмосфера створюють всі умови для швидкого одужання!

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.