Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Кривошия

Одне з найбільш частих дитячих захворювань - кривошия. Воно розвивається через родову травму, захворювань нервової системи або вроджених патологій м'язів. Буває придбана кривошия, якій сприяє одностороннє положення дитини в ліжечку. У важких випадках може розвинутися асиметрія особи, черепа та інші ускладнення.

Крім того, кривошия у дітей може призвести до неправильного формування шийного відділу хребта і порушення мозкового кровообігу. Це означає, що лікування потрібно починати якомога раніше. Воно включає в себе масаж, комплекс лікувальних вправ, а також контроль положення: його коригують за допомогою вкладок і подушок.

Оздоровчо-реабілітаційний центр Кривого Рогу «Марусич» пропонує комплексне рішення проблем розвитку патологій опорно-рухової системи. Ми використовуємо сучасні ефективні методики лікування, які гарантують максимальний результат при високій безпеки.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.