Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Контурна пластика обличчя

Контурна пластика обличчя – це сучасний безпечний спосіб виправлення недоліків зовнішності. Вона включає багато методів корекції, але якщо говорити про поєднання ефективності, безпеки і комфортного лікування, то варто відзначити 3D моделювання мезонітями і введення філерів на основі гіалуронової кислоти.

Ці методи успішно застосовують у косметологічному центрі «Марусич» у Кривому Розі. Наприклад, мезоніті сприяють підвищенню вироблення колагену організмом, з їх допомогою проводяться рино- та блефаропластика. Потрапляючи в організм, мезонити розчиняється через 6 місяців, а ефекту від неї вистачає терміном до двох років.

Ринопластика також може проводитися запровадженням гіалуронових філерів. Крім дії, що розгладжує, відбувається глибоке зволоження шкіри.

І що важливо, центр «Марусич» використовує якісні матеріали для проведення процедур, що дозволяє значно скоротити побічні явища та збільшує ефективність від терапії.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.