Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Варикозне розширення судин

Судини, по яких збіднена киснем кров тече до серця називаються венами. Коли їх стінки слабшають і стоншуються, клапани деформуються, виникає варикозне розширення вен. Фізіологічно, цей процес супроводжується запаленням і набряком, частіше уражаються вени нижніх кінцівок.

Крім того, що судинний малюнок стає помітним, з'являється відчуття тяжкості в ногах, печіння, можуть виникнути судоми, пігментні плями в області ураження судини. У більш важких випадках розвиваються трофічні виразки.

Лікування варикозу бажано починати відразу як помітні початкові симптоми. Хоча захворювання може тривати роками і крім неприємних відчуттів не доставляти інших незручностей, профілактика на ранніх стадіях допоможе уникнути серйозних наслідків.

Інформативним обстеженням для оцінки стану судин є їх УЗД. У Кривому Розі його можна зробити в оздоровчому центрі «Марусич». Також тут проводиться комплексне лікування варикозу з використанням різних ефективних методів, в тому числі гірудотерапії.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.