Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Мезотерапія

У деяких випадках для корекції недоліків зовнішності ін'єкційно можуть вводитися спеціальні препарати. Інакше кажучи, проводиться мезотерапія. Вона дозволяє покращити стан шкіри, ефект зберігається тривалий час. У яких випадках її застосовують?

Коли потрібно позбутися зморшок, вирівняти рельєф шкіри, використовують сироватку з вітамінів, мінералів, амінокислот, рослинних екстрактів. Також мезотерапія особи може мати відбілюючий ефект, якщо вводити спеціальні відбілюючі компоненти. Це дозволяє усунути пігментні плями, ластовиння, знижує вироблення меланіну. Якщо потрібно позбутися від висипу вугрів використовують антисептичні засоби, а щоб зміцнити судини і для профілактики куперозу також можна проводити мезоін'єкції.

Мезотерапія зарекомендувала себе як ефективна та безпечна процедура. У Кривому Розі медико-косметологічний центр «Марусич» широко використовує її, попередня консультація косметолога, а також індивідуально підібрані склади ін'єкцій мають стовідсотковий позитивний результат.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.