Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Про нас

Оздоровчо-реабілітаційний центр «Марусич» - це спеціалізований медичний центр Кривого Рогу, діяльність якого здійснюється відповідно до європейських методик лікування і профілактики.

Команда наших фахівців - це висококваліфіковані мануальні терапевти, реабілітологи, остеопати, неврологи і кінезітерапевти. Наша мета - допомогти вам позбавитися від неприємних симптомів, відшукати їх причину і усунути, оздоровити організм в цілому.

У своїй практиці ми застосовуємо різні методики, серед яких мануальна, кінезітерапія- метод, який полягає в лікуванні рухом: спеціальна програма вправ, спрямована на активацію внутрішніх ресурсів організму. Завдяки тому, що вона широко застосовується в нашому центрі, сотні людей змогли знову відчути легкість рухів. Також в нашому центрі веде прийом лікар дерматолог-естетист, проводить корекцію зовнішності, омолодження, лікування шкірних патологій і допомагає скласти індивідуальну програму здорового харчування.

ОРЦ «Марусич» - довірте себе професіоналам!

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.