Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Серцево-судинні захворювання

Серцево-судинні захворювання на сьогоднішній день, мабуть, найпоширеніші і є причиною високої смертності. Це частково можна пояснити несвоєчасним зверненням за медичною допомогою, неякісної діагностикою, некоректним лікуванням. Але все ж основними причинами їх виникнення є генетичні чинники, стреси, шкідливі звички, неправильне харчування, деякі інфекційні хвороби.

До групи СС захворювання відносяться патології серця, периферичних і судин мозку, наприклад аритмія, інфаркти, інсульти, ішемія, тромбоемболії, ревмокардит, пороки розвитку серцевого м'яза, серцева недостатність.

Уникнути критичних наслідків і призначити ефективне лікування допоможе проведена вчасно діагностика, наприклад дуплексное і триплексное сканування, яке успішно проводиться в медичному центрі «Марусич» в Кривому Розі. Також тут практикується реабілітація пацієнтів, які перенесли інсульти або інфаркти.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.