Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

МРТ

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) - метод дослідження внутрішніх органів, в якому використовується сканування «шарів» органу за допомогою ядерного магнітного резонансу. Дозволяє отримати точні дані про розташування, розмірах та інших характеристиках органу, а також певних фізіологічних процесів, наприклад, кровообіг.
 
Апарат, на якому проводиться дослідження, називається томограф. Вони бувають різні за потужністю, вантажопідйомності, відкритого і закритого типу. Дослідження є досить галасливою процедурою, тому пацієнтові зазвичай надягають навушники або беруші. Існують певні протипоказання: наявність кардіостимулятора, феромагнітних імплантатів, зубні протези або брекети (можуть призвести до перешкод особливо при МРТ голови) та інші.
 
Перш ніж призначати лікування, фахівці реабілітаційного центру «Марусич» в Кривому Розі призначають обстеження, одне з яких - МРТ. Воно дозволяє отримати точні дані про стан пацієнта, провести ранню діагностику, найточніший і безпечний.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.