Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Вальгусна викривлення стоп

Вальгусне викривлення стопи - це відхилення, яке зустрічається у дітей. Характеризується тим, що висота зводу стопи знижується, пальці і п'ятка розгортаються назовні, а якщо дитина стоїть, то ноги нагадують букву Х. Через такого виникає біль і швидка стомлюваність.
 
Внутрішньоутробні патології розвитку, знижений тонус м'язів, рахіт, часті інфекційні захворювання, травми, надлишкова маса тіла - все це сприяє ослабленню зв'язок. А це в свою чергу викликає вальгус стоп у дітей, лікування передбачає поступове відновлення. Підбирається індивідуально і включає в себе фізпроцедури, масаж, кінезітерапію.
 
До п'ятирічного віку у дитини ще відбувається формування зводу стопи і можуть бути присутні ознаки порушень. Однак якщо поставлений діагноз вальгусна стопа, вправи і масаж допоможуть це виправити. Реабілітаційний центр в Кривому Розі «Марусич» спеціалізується на лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, в тому числі у маленьких дітей.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.