Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Топічна діагностика

Успіх лікування захворювань опорно-рухового апарату залежить від точності діагностики. Наприклад, для лікування болю в спині важливо розуміти, що є її причиною і де ця причина локалізується, так як це можуть бути пухлина, грижа, протрузія. При обмеженні нервових закінчень больові відчуття можуть поширюватися по всій області його розташування.

З цієї причини, топическая діагностика відіграє важливу роль в лікуванні. Вона полягає у визначенні розташування вогнища захворювання та його поширення. Одні з методів такої діагностики - МРТ, СКТ. Вони дають лікареві можливість поставити точний діагноз і підібрати найкращий метод лікування. Фахівці реабілітаційного центру «Марусич» в Кривому Розі уважно підходять до питання діагностики, тому ретельно обстежують пацієнта перш ніж почати терапію. З цієї причини вдається досягти максимального результату і значно поліпшити самопочуття.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.