Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Чистка обличчя

Шкіра – захист організму від впливу зовнішніх чинників. Через забруднену екологію, ультрафіолетове випромінювання, хвороботворні мікроорганізми вона сама часом потребує відновлення. Для того, щоб повернути їй здоровий вигляд, а також позбавити недоліків потрібно проводити комплексне очищення. Оскільки найчастіше проблемною є шкіра обличчя, ми розглянемо, як у косметологічному центрі Кривого Рогу «Марусич» проводиться чищення обличчя.

Процедура починається з вапоризації – вплив пари (іноді озонованої) з ефірними оліями, після якої можна провести механічне чищення або ультразвукове, також зволожуючий масаж з амарантовим маслом і в деяких випадках наноситься альгінатна маска для обличчя, яка звужує пори та живить шкіру. Для антисептичного ефекту застосовують озонотерапію у вигляді інфузій або локального введення.

Комбінування вищеописаних методик дозволяє максимально очистити шкіру від забруднень, покращити кровообіг, процеси синтезу та регенерації. У центрі «Марусич» лікування проводиться відповідно до європейських стандартів та під керівництвом висококваліфікованого лікаря – Олесі Марусич.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.