Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Запалення сідничного нерва

Сідничний нерв - найдовший в організмі людини - від попереку до стоп. Його запалення або ішіас - річ досить неприємна. Справа в тому, що біль поширюється на всю область проекції нерва. В іншій нозі зазвичай відчувається оніміння або поколювання. Але іноді хворобливі відчуття присутні в обох ногах.

Для невралгії такого характеру властиво наростання болю при чханні, кашлі, сміху, а також в положенні сидячи або стоячи. Взагалі, защемлення сідничного нерва не є захворюванням. Це скоріше наслідок патологічних процесів хребта (зміщення дисків, грижі, звуження спинномозкового каналу), м'язових спазмів, захворювань органів таза, переохолодження, інфекційних захворювань і травм будь-якого походження.

З цього випливає, що важливо не просто знеболити, але знайти і усунути причину запалення. Фахівці центру "Марусич" в місті Кривий Ріг допоможуть Вам у цьому. Ретельна діагностика і комплексна терапія дають гарантію на швидке купірування симптомів і тривалий результат від лікування!

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.