Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Плоскостопість

Роль м'язів і зв'язок у нашому організмі – підтримувати кістки та суглоби в положенні, при якому виконання функцій не зашкодило б і не викликало надмірного навантаження. Коли м'язи стопи ослаблені, вона починає сплощуватися, просідати. Якщо напрямок деформації поздовжнє або поперечне, розвивається плоскостопість.

Якщо не виправити цю патологію, то, як наслідок, може з'явитися викривлення постави, варикозне розширення вен, швидка стомлюваність. Взагалі при діагнозі плоскостопості симптоми будуть такі: біль та дискомфорт при ходьбі, порушення ходи, а також розвиток остеохондрозу хребта.

Сучасна медицина при лікуванні плоскостопості використовує різні методи. Однак найрезультативніші ті, що дозволяють зміцнити м'язовий апарат. Центр «Марусич» у Кривому Розі – це досвідчені реабілітологи, які використовують мануальну та кінезітерапію, що дозволяє лікуватися безпечно та ефективно.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.