Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

ДЦП

ДЦП або дитячий церебральний параліч - це захворювання головного мозку, яке проявляється комплексом симптомів, а саме обмеженням рухових функцій і порушенням функцій мозку через його пошкодження. Наприклад, погіршується мова, слух, зір, розумові здібності. Існують різні форми хвороби, відповідно до того, який відділ мозку постраждав і внаслідок яких причин.

Вже після народження дитини відразу помітні порушення рухової активності, хоча в міру того, як розвивається мозок, можуть з'являтися додаткові симптоми. Ознаки ДЦП в 1 місяць - це слабка або напружена постава, млявість лицьових і шийних м'язів, дратівливість, крики, збереження рефлексів, які зазвичай зникають з віком.

Лікування важливо почати якомога раніше. Масаж, спеціальні комплекси вправ на основі кинезитерапии - одні з методів, які використовує реабілітаційний центр Кривого Рогу «Марусич», допомагають цілком успішно справлятися з вищеописаної патологією і значно поліпшити якість життя в майбутньому.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.