Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Випадання та ламкість волосся

Одна з найпоширеніших косметологічних проблем – випадання та ламкість волосся. До цього призводить нестача поживних речовин, порушене кровопостачання волосяних фолікулів, неправильний догляд та недоцільне використання косметичних засобів. Деякі вважають, що якщо дати волоссю відпочинок у вигляді припинення термічної обробки, використовувати поживні маски, то все налагодиться.

Насправді розв'язувати проблему ламкості та випадання волосся потрібно комплексно та із застосуванням методів естетичної медицини. Вони полягають у покращенні кровообігу (масаж та озонотерапія), підшкірному введенні вітамінізованих сироваток, плазмофілера. Додатково може бути призначено маску для волосся з біоактивними речовинами. Косметологічний центр Кривого Рогу "Марусич" проводить комплексну терапію для усунення проблеми випадання волосся. Програма підбирається косметологом індивідуально під ваші особливості та потреби, а це гарантує стовідсотковий ефект від лікування.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.