Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Обличчя в цілому

Шкіра обличчя постійно стикається з впливом різних негативних факторів, які сприяють підвищеній пігментації, появі набряклості (у вигляді «мішків» під очима), втраті еластичності, через що форма обличчя може змінюватися трохи.

Однак виправити ці недоліки не є проблемою. Існує безліч способів для відновлення природних процесів регенерації та вироблення колагену. Наприклад, 3D-моделювання мезонітями, за допомогою якого успішно проводиться блефаропластика (усунення складок верхніх та нижніх повік). Цю безпечну та безболісну процедуру у Кривому Розі роблять у косметологічному центрі «Марусич». Завдяки високій кваліфікації фахівців, маніпуляція не приносить неприємних відчуттів, а від ін'єкції не залишається сліду.

З допомогою цього також проводиться ринопластика – корекція форми носа. Однак це не єдиний метод – виправити недоліки допоможе контурна пластика з використанням філерів (препарати на основі гіалуронової кислоти). Косметолог медичного центру «Марусич» застосовують препарати лінії Princess®, які виготовляє австрійська фармацевтична компанія Croma.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.