Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Консультація

Приймаючи важливі рішення, нерідко виникає необхідність порадитися з фахівцями в потрібній нам сфері. А якщо потрібна медична консультація, то до кого звернутися? Оздоровчо-реабілітаційний центр Кривого Рогу «Марусич» - надійна допомога у вирішенні проблем зі здоров'ям!

Принципи нашої роботи - якісна діагностика, створення комфортних умов для пацієнта, використання ефективних методик лікування та реабілітації. Наш персонал - це висококваліфіковані фахівці, які продовжують покращувати свої навички і постійно беруть участь в семінарах і медичних форумах.

Медичний центр спеціалізується на терапії захворювань опорно-рухового апарату, нервової системи, а також інших хвороб і синдромів. Проводиться корекція недоліків зовнішності методами естетичної медицини згідно європейських стандартів.

Застосування різних методів лікування в комплексі дозволяє досягти максимального результату за короткий термін, є безпечним, а ефект зберігається надовго. Якщо довіряти комусь своє здоров'я, то тільки професіоналам!

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.