Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Лікуванння випадіння волосся

Через вплив зовнішніх чинників - забрудненої екології, холоду, УФ-опромінення, термічного і хімічного впливу, наше волосся можуть втрачати здоровий вигляд, а незбалансоване харчування і стреси сприяють їх випаданню. Застосування косметичних засобів не вирішить цю проблему. Що робити?

Лікування випадіння волосся - це комплекс процедур, спрямованих на відновлення процесів регенерації та обміну речовин. Для цього використовуються мезотерапія (введення поживних речовин в шари шкіри), озонування, метод PRP (підшкірне або внутрішньошкірне введення плазмофіллеров з аутологічної крові). Все це в комплексі приносить позитивні результати: активується ріст волосся, нормалізується жировий обмін, посилена вітамінізація сприяє блиску і виробленні кератинів.

Якщо у вас випадає волосся, ви можете вирішити цю проблему звернувшись в косметологічний центр «Марусич» в Кривому Розі, де для вас складуть індивідуальну програму відновлення здоров'я та лікування шкіри голови і волосся.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.