Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Міжхребцева грижа

Мало хто знає, що у кожної людини в хребті є спеціальні амортизатори, які допомагають рухатися і пом'якшують навантаження. Це міжхребетні диски, що складаються з фіброзної тканини, хряща і м'якого, желеобразного пульпозного ядра. Хребетна грижа виникає, коли фіброзне кільце, яка оперізує міжхребцевий диск, розривається, і ця "начинка" (пульпозное ядро) випинається і виходить назовні. Найбільш часто міжхребцева грижа є ускладненням остеохондрозу. У тому випадку, коли хрящова тканина міжхребцевого диска провалюється в губчасту речовину розташованих знизу або зверху хребців, виникає грижа Шморля.

Залежно від розташування деформованого диска, симптоми можуть бути різними, наприклад:

- локальний біль (над місцем утворення грижі)
- іррадируючий біль (по ходу нерва; виникає через те, що стискається нервове закінчення)
- оніміння або поколювання в області, за яку відповідає защемлений корінець
- слабкість або часткова втрата чутливості у кінцівках
- головний біль, підвищений артеріальний тиск, запаморочення
- порушення функції органів таза (якщо міжхребцева грижа розташовується в попереково крижової частини і травмує рухові волокна спинномозкових корінців)

Самостійно діагностувати, а також лікувати грижі не варто. У Кривому Розі, в центрі "Марусич" досвідчені фахівці не тільки зможуть діагностувати захворювання, але запропонують комплексну терапію - ефективну і безпечну, в результаті якої швидко пройдуть неприємні симптоми і будуть усунені їх причини.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.