Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Смартфонна шия

01.03.2021

Блог

У наш час важко собі уявити життя без гаджетів. На роботі чи вдома вони стали нашими незамінними супутниками. Але чи можуть технічні новинки зашкодити здоров'ю? Про це ведеться багато диспутів, але факт є очевидним: постійно нахилена над монітором телефона голова и спина призводять до розвитку так званої «смартфонної пози» чи «текстової шиї». Читаючи з екрану, люди поступово відвикають піднімати голову. А оскільки наша голова, яка важить до 5 кг, під кутом створює тиск на шийний відділ хребта, це може призвести до його раннього зношування й стирання, дегенерації та навіть до необхідності хірургічного втручання.

Працюючи з гаджетами, кожному з нас важливо розвинути правильні звички користування ними, наприклад, дивитися на монитор не згинаючи шию, а просто опустивши очі. Але якщо у вас уже розвинулися такі патології, як: асиметрія обличчя, шийний остеохондроз, сколіоз, або ви відчуваєте біль у суглобах, високопрофесійні спеціалісти ОРЦ «Марусич» допоможуть вчасно і правильно встановити діагноз і застосувати сучасні методи лікування, скеровані на те, щоб зберегти ваше здоров'я.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.