Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Відгук про роботу Оздоровчо-Реабілітаційного центру «Марусич» у Кривому Розі від Соні Зубової

16.01.2019

Блог

У вересні 2017 року ми прийшли до Оздоровчо-реабілітаційного центру «Марусич». Ми знайшли цей центр в інтернеті, прочитали багато позитивних відгуків та того ж дня записалися на консультацію до Романа Олександровича Марусича. Роман Олександрович одразу компетентно пояснив, що до чого з моїм здоров'ям.

Багато ортопедів, до яких ми зверталися до цього, не давали жодної інформації про захворювання, вони запустили проблему протягом кількох років. Змалку лікарі не могли поставити мені правильний діагноз. Народилася я цілком здоровою, і до 5 років проблем зі здоров'ям у мене не було жодних. У 5 років я почала тупотіти як слоник, потім не могла бігати, ставати на п'ята. А у 13 років з'явилися серйозні проблеми – стало важко ходити, з'явилася задишка, пішло викривлення спини. Ніхто з лікарів не приділяв уваги цій проблемі. Лікарі радили чекати, обіцяли, що із віком проблема сама пройде. Якби лікарі звернули увагу раніше і не запустили хворобу, то не було б таких наслідків.

У мене нижній млявий парапарез – це проблеми з м'язами та часткова деформація стопи. Були проблеми зі спиною – був S-подібний сколіоз, набутий після травми. Я почала шкутильгати і потім мене трошки перекосило. Мені призначили масаж та мануальну терапію у Оздоровчо-Реабілітаційному центрі «Марусич» у Кривому Розі. Мені також робили озонотерапію, щоб наситити мозок киснем, допомогли цим м'язам і всьому організму загалом. Ці процедури мені робили кілька місяців, потім у жовтні я пішла в кінезізал і займалася до листопада. Потім була перерва у лікуванні за сімейними обставинами.

Я повернулася до лікування у березні 2018 року. За цей період послабшали м'язи, мені знову стало важко ходити. Я могла ходити, але з чиєюсь допомогою.

Я задоволена результатом занять до Оздоровчо-реабілітаційного центру «Марусич». Я почала рівніше ходити без сторонньої допомоги. У мене вирівнялася спина - з S-подібного запущеного сколіозу у мене став сколіоз першого ступеня і рівна спина. Виправилося становище ніг, пройшла деформація.


Займаюся менше року і задоволена результатами. Наразі ми відпрацьовуємо механіку рухів, багато силових навантажень. Якщо виникають якісь болі у спині чи шиї, то Роман Олександрович одразу допомагає мені за допомогою мануальної терапії, масажу та медикаментозного лікування. Результати лікування хороші за моєї занедбаної хвороби.

У кінезизалі зі мною роблять розминку, силові вправи – навантаження на руки, розтяжка. Коліна слабкі та м'язи на ногах ще слабкі, тому приділяємо багато уваги механіці рухів. Наприкінці була мануальна терапія. З травня я почала займатися по дві години, тому що мені не вистачало навантаження. Я відчуваю дуже позитивні зміни із моїм тілом. Я вдячна команді спеціалістів у Оздоровчо-Реабілітаційному центрі «Марусич» у Кривому Розі.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.