Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Лікування болю за один день

09.12.2019

Блог

Сучасний активний ритм життя і підвищені навантаження, безсумнівно, позначаються на здоров'ї. Болі в спині, неприємні відчуття в хребті турбують з кожним роком все більшу кількість людей.
Метод холодноплазменої  нуклеопластики вже давно зарекомендував себе в усьому світі як високоефективний. Його застосування дозволяє полегшити роботу лікаря і підвищити результативність та якість хірургічного лікування міжхребцевих гриж і протрузій. Завдяки цьому методу лікування, десятки тисяч пацієнтів змогли поліпшити своє здоров'я і насолоджуватися життям без болю.
Нуклеопластика диска є відносно новою методикою . В Україні , вона ще не так поширена, як за кордоном (США,Німеччина ,Ізраїль). Тільки такі міста як Київ, Харків, Одеса мають можливість проведення такої процедури. Кривий Ріг не став виключенням, і  впроваджує  новітню технологію  в нашому реабілітаційному центрі «Марусіч».
Холодноплазмена нуклеопластика (коблація) - сучасний високотехнологічний метод лікування такого поширеного захворювання, як грижа міжхребцевого диска. Слово нуклеопластика походить від двох слів: нуклео (ядро) і пластика (зміна). 
 Завдання процедури - випарувати частину тканинних структур, щоб видалити їх випинання, і тим самим зменшити тиск на корінці нервових закінчень, що викликає біль і веде до атрофії м'язів. 
В ході даної операції, впливу піддається пульпозне ядро міжхребцевого диска. Операція проводиться за допомогою введення спеціального дуже тонкого електрода (без будь-яких розрізів). За рахунок енергії холодної плазми, яка утворюється на кінці електрода, відбувається зменшення обсягу хребетного диска. Таким чином, відбувається випаровування речовини міжхребцевого диска і зменшення внутрішньодискового тиску. Внаслідок чого, зменшується тиск на нервовий корінець спинного мозку, біль істотно зменшується або повністю йде.

Показання для холодноплазменої нуклеопластики міжхребцевих дисків:

•    випинання міжхребцевої грижі до 6 мм. Коли це відбувається, грижа здавлює корінець нервового закінчення. В результаті він втрачає своє харчування, через що з'являються набряк і  запалення, що призводять до порушення роботи цілої групи м'язів;
•    больовий синдром в шийному чи поперековому відділі(тиск, запалення , набряк);
•    виникнення періодичних м'язових і спазмових болів в нижніх кінцівках: в більшості випадків на задній поверхні ніг від сідниці до щиколотки; 
•    консервативне лікування не дає ефективних результатів: після ліків біль в більшості випадків повертається. Крім того, мануальна терапія при ускладнених формах остеохондрозу може призвести до збільшення розриву фіброзного кільця і появи нових розривів на інших дисках.

Сучасний спосіб усунення грижі має цілий ряд переваг:
•    відсутність теплового ураження оброблюваної поверхні (температура в зоні впливу - близько 45-55 °) ;
•    лікування займає близько 15-30 хвилин;
•    втручання проводиться через прокол шкіри, без великого пошкодження тканин і подальшого накладання швів. В результаті досягається високий косметичний ефект операції;
•    практично відразу після втручання пацієнт може повернутися до звичайного життя, госпіталізація і тривале відновлення не потрібно;
•    втручання мають дуже низький відсоток ускладнень;
•    можливість проведення операції на декількох рівнях за одну процедуру

Лазерна нуклеопластика міжхребцевих дисків не дозволяє усунути всі види міжхребцевих гриж. Його застосування не рекомендується, якщо у хворого:

•    Відсутня цілісність фіброзного кільця;
•    Протрузії перевищують третину розміру спинномозкового каналу;
•    Удвічі і більше знижена висота кільця;
•    У хребті є пухлина;
•    Діагностовано стеноз;
•    Нестабільність або зміщення хребців;
•    В області передбачуваного проколу є інфекція;
•    Хронічні захворювання в стадії декомпенсації.

Через 1-2 години після нуклеопластики міжхребцевого диска пацієнт вже може ходити і в той же день відправитися додому. Однак реабілітаційний період накладає ряд важливих обмежень. Перш за все, протягом двох тижнів не можна допускати фізичні навантаження: швидка ходьба, нахили, підйом вантажів з підлоги, заняття спортом. Також, нейрохірург центру призначить короткочасний прийом протизапальних препаратів.
 

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.