Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

До якого фахівця потрібно звертатися при випаданні волосся та захворювання шкіри голови?

21.12.2018

Блог

На це запитання відповідає Олеся Юріївна Марусич – практикуючий лікар – косметолог-естетист, трихолог у Медико-оздоровчому центрі «Марусич» у Кривому Розі: «У разі захворювань шкіри голови, випадання волосся вам на допомогу прийде лікар-трихолог.


Трихологія вивчає усунення таких проблем, як:
  • себорея;
  • ламкість та витончення волосся;
  • гіпертрихоз (надмірне оволосіння);
  • лупа;
  • посідання;
  • переріз кінчиків;
  • гірсутизм (зростання волосся за чоловічим типом у жінок);
  • алопеція (випадання волосся).
Будь-яке інше захворювання шкіри голови та волосся так само відноситься до галузі застосування досягнень цієї науки».

Діагностика та лікування хвороб волосся у Оздоровчо-Реабілітаційному центрі «Марусич» у Кривому Розі
Трихологія на сьогоднішній день являє собою область медицини, що швидко і успішно розвивається. Удосконалюються методи діагностики, розробляються ефективні засоби лікування волосся.

Перший крок на шляху рятування від хвороби - діагностика. Від точності діагнозу залежить успіх лікування. Консультація трихолога включає огляд для виключення внутрішніх патологій (анемія, гормональні та метаболічні порушення тощо), а також місцевих порушень, які можуть призвести до втрати волосся (наприклад, себорейний або алергічний дерматит, грибкове ураження шкіри голови, псоріаз та ін.). Різні технологічні нововведення використовуються для діагностики стану волосся (трихоскопія та ін.).

Після отримання даних діагностики лікар-трихолог у Кривому Розі складає план лікування не тільки волосся, а й шкіри голови. Як правило, це комплексна програма, яка включає прийом медикаментів всередину (вітаміни, мікроелементи та ін), а також зовнішні засоби догляду. Дуже часто трихолог може призначити курс фізіотерапії, а також інші процедури, спрямовані на стимуляцію росту та зміцнення волосся (мезотерапія та ін.).

Найчастіше для терапії волосся використовується мезотерапія. Метод полягає у введенні препарату в ділянку росту волосся. Речовина активізує волосяні цибулини, стимулюється ріст, відновлюється пошкоджена структура волосся, покращується мікроциркуляція, нормалізується саловиділення.

До препаратів для мезотерапії, як правило, входять амінокислоти, вітаміни, мікроелементи, фактори росту, гіалуронова кислота. Найчастіше для досягнення видимого ефекту необхідний курс із 5 – 10 процедур.

Великий досвід, накопичений лікарями Оздоровчо-Реабілітаційному центрі «Марусич» у Кривому Розі, допоможе розібратися у Вашій проблемі, а сучасні діагностичні та терапевтичні методи, що відповідають стандартам європейської та міжнародної трихології, дозволять досягти вираженого та стійкого ефекту. Записатися до трихолога можна прямо зараз!

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.