Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Терапевт (сімейний лікар)

Тенденції сучасної медицини зводяться до оптимізації роботи лікарів різних сфер. Так як більш результативним є комплексний підхід до лікування, і певну патологію розглядають як результат порушення функціонування цілого організму, все більше виникає необхідність в такому фахівці як сімейний лікар.

Його завдання - проводити діагностику і лікування будь-якої патології. У деяких випадках він може звернутися за додатковою консультацією до фахівця в конкретній галузі (ЛОРа, кардіолога, хірурга). Такий підхід більш результативний, тому що враховуються індивідуальні особливості пацієнта, генетична схильність, що робить лікування більш ефективним.

Клініка сімейної медицини - ще розвиваються поняття для нашої країни. Проте, є чимало широкопрофільних фахівців, наприклад в медичному центрі «Марусич». У своїй лікувальній практиці ми керуємося європейськими стандартами і постійно підвищуємо свою кваліфікацію.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.