Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Мануальний терапевт

Мануальний терапевт - це фахівець, який діагностує і лікує захворювання опорно-рухового апарату, здійснюючи маніпуляції за допомогою рук. Цікаво, що терапію можна проводити в період загострення, потім що вона сприяє зниженню прояву симптомів і має протизапальну дію.

Наприклад, якщо ви відчуваєте головний або біль в спині, суглобах, плечах, шиї або попереку варто відразу звернутися до мануального терапевта. По-перше, це дозволить вам позбавитися від неприємних симптомів, по-друге, буде легше провести діагностику.

При деяких станах симптоми можуть бути схожими, тому лікування не варто відкладати. Біль в попереку або шиї, неприємні відчуття при навантаженні - оптимальний варіант - відразу звернутися до фахівців ОРЦ «Марусич» в Кривому Розі.


Мануальний терапевт, лікар-реабілітолог Роман Олександрович Марусич консультує і лікує хворих з порушенням опорно-рухового апарату (остеохондроз, міжхребцеві грижі, протрузії, артрити, артрози суглобів різної локалізації, сколіоз, лордоз, кіфоз, оніміння рук, ніг, печіння, біль в спині і суглобах, запаморочення, головний біль, шум у вухах). Він займається реабілітацією посттравматичних контрактур після зняття гіпсу, відновленням рухливості в кінцівках і хребті.

Роман Олександрович - мануальний терапевт у другому поколінні. Багаторічний стаж роботи його сім'ї в цій спеціалізації зібрав унікальні методики безболісного лікування захворювань, які дають позитивний і стабільний результат для пацієнтів.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.