Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Вплив шийного остеохондрозу на кровообіг головного мозку, як причина захворювання, зміщення хребців

15.09.2018

Блог

Роман Олександрович Марусич – мануальний терапевт з багаторічним досвідом роботи, вертебролог, рефлексотерапевт, власник однойменного Оздоровчо-Реабілітаційного центру у центрі Кривого Рогу в ексклюзивному інтерв'ю розповів про те, як важливо стежити за своїм здоров'ям та порекомендував на які симптоми у зміні здоров'я слід одразу звернути увагу :− Які симптоми бувають через шийний остеохондроз?
− Провісниками шийного остеохондрозу стають запаморочення, шум у вухах, головний біль. Як наслідок нестачі кровообігу головного мозку відбувається тахікардія, панічні атаки, гіпертонічна хвороба.

− Що відбувається внаслідок компенсації кровообігу?
− Підвищення тиску, прискорення серцебиття, внаслідок цього пацієнт відчуває панічні атаки!

− Як від цього вилікуватися? Що потрібно робити, щоб не зашкодити собі?
− Для активного одужання слід проводити:
Мануальну терапію
Мануальний (Лікувальний) масаж
Рефлексотерапію
Гірудотерапію
Кінезітерапію
Однак, крім перерахованих методів, існує як мінімум ще два продуктивні методи - Паравертебральна блокада і озонотерапія.

Кожен метод по-своєму продуктивний. Наприклад, озонотерапія – насичує кров киснем, тим самим посилюється харчування клітин і миттєво проходять всі симптоми, пов'язані з порушенням кровопостачання.

Для лікування остеохондрозу також необхідний масаж, та непростий, а лікувальний! Адже такий масаж не просто розслаблює тіло, а й усувають функціональні блоки, які порушують роботу хребта.

Функціональний блок, своєю чергою – це порушення роботи м'яза – спазми.

Чималу роль життя людини грають рефлекси, можуть уберегти людини від небезпеки, чи взагалі допомогти вчасно зреагувати.

Рефлексотерапія впливає на біологічно-активні точки, внаслідок чого стимуляція вироблення рефлексів може бути викликана штучно, що допомагає людині адаптуватися до своєї хвороби, а потім зовсім усунути її!

− У вас в Оздоровчо-реабілітаційному центрі ексклюзивно застосовується кінезітерапія. Що це?

−Кінезітерапія - це терапія, заснована на русі і спрямована на рухливість. За виконання певних рухів ефект від попередніх терапій буде колосально перебільшений. За допомогою рухів можна також зняти функціональні блоки, як і при масажі. У нас у клініці є кілька кінезизалів. Вони оснащені спеціальним обладнанням. Тренування, відновлення та оздоровлення відбуваються індивідуально для кожного хворого.

Категорично заборонено відвідування колективних тренувань, т.к. у кожної людини свої захворювання, і план тренування у кожного має бути різним!

− Хто працює з пацієнтами?
−На даний момент видатними кінезіотерапевтами Кривого Рогу є Шашков Роман Володимирович, Дмитро Олександрович Саєнко, Умріхін Владислав Олегович. Вони дуже талановиті у своїй справі, мають великий досвід роботи, досі велика кількість людей залишаються задоволеними після надання їх послуг і починають нове здорове життя!− У Медико-реабілітаційному центрі «Марусич» застосовується гірудотерапія!
− Гірудотерапія, або лікування медичними п'явками — дуже корисна процедура. Ці дивовижні маленькі істоти, медичні п'явки, успішно лікують багато хвороб.
Найкращі результати від застосування п'явок ми отримуємо при лікуванні захворювань серцево-судинної системи: гіпертонії (підвищеного тиску), стенокардії, передінфарктних станів, пост-інфарктного синдрому, атеросклерозу, в тому числі судин головного мозку. І при лікуванні тромбозу вен.
На даний момент гірудотерапія - це єдиний ефективний безопераційний спосіб боротьби як з новими, так і застарілими тромбами!
Крім того, п'явки дуже корисні при лікуванні міжхребцевих гриж.

Цікавий факт про гірудотерапію!
Кров усередині п'явки вважається свіжою до 3-х місяців. Весь цей час кров “консервується” всередині п'явки, за рахунок дії того самого ферменту (гірудин).

– Розкажіть про методику, яка успішно застосовується провідними європейськими та українськими ортопедами, спортивними лікарями, косметологами та трихологами, а тепер доступна і у Кривому Розі, у вашій клініці.

- Це PRP-терапія!
PRP-терапія – це лікування власною плазмою, збагаченою тромбоцитами. Це одна з найсучасніших та наймолодших методик лікування зв'язок, сухожиль, м'язів, суглобів, кісток.
В основі методу є використання власної крові пацієнта. З неї за допомогою спеціальної методики витягують тромбоцити (тромбоцитарну аутоплазму). Отриману завись вводять у м'яз, суглоб або іншу тканину, якій потрібна допомога. Вся процедура при необхідності може проводитися під контролем УЗД, це забезпечує введення препарату з великою точністю у уражене місце. Маніпуляція може проводитися із застосуванням місцевої анестезії та за тривалістю становить близько 20 хвилин.

− Звідки можуть виникнути болі в шиї?
− Життя сучасної людини перебуває у постійному русі, і для того, щоб усе встигнути та вмістити
– він використовує рюкзаки чи сумки. Це дуже зручно, проте є й зворотний бік медалі!

У нашій шиї знаходяться 7 шийних хребців, які мають свої, що відрізняються від інших хребців, функції, наприклад: 1 - тримає безпосередньо саму голову, а 2 - відповідає за повороти (осьовий). А ось 3, 4, 5, 6, 7 хребці виконують лише одну функцію – нахили голови.

Коли виникає запальний процес між 1 та 2 хребцем, тоді порушується робота руху по сторонах. Можливо навіть таке, що в один бік голова повертає погано, а в протилежний – без жодних проблем. Так ось, деякі з нижніх хребців можуть взяти на себе цю функцію, не повністю, звичайно, але допомогти довернути – може!
Це призводить до виникнення травм хрящової тканини, гриж. Навіть із найменшим симптомом нездужання необхідно звернутися до компетентного лікаря, щоб запобігти захворюванню

Ось коротко, розмова з авторитетним професором Романом Олександровичем Марусичем. Він приймає у Кривому Розі в Оздоровчо-Реабілітаційному центрі «Марусич», і має постійний потік пацієнтів, які задоволені кваліфікованою допомогою.

Щоб отримати швидку лікарську допомогу, потрібно звернутися за телефоном:
+38 (097) 870 51 96

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.