Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

УЗД у Кривому Розі

14.09.2018

Блог

Сьогодні ультразвукове дослідження (УЗД) є одним з найбільш доступних та інформативних методів дослідження. Ці діагностичні процедури без перебільшення є лідерами за частотою застосування в різних галузях клінічної медицини.У Кривому Розі ви можете зробити ультразвукову діагностику в Медико-оздоровчому центі «Марусич» на 95 кварталі.

Веде прийом Євген Володимирович Афонін - сімейний лікар, фахівець в області ультразвукової діагностики, голкорефлексотерапії. Знання, отримані в ході навчання в Дніпропетровській медичній академії, Медичної академії післядипломної освіти ім П. Л. Шупика в Києві, а також стажування в Харківській медичній академії післядипломної освіти, гарантують компетентність в великому переліку клінічних проблем. Це дозволить вам заощадити час і точно визначити хід профілактики і лікування, а також отримати вичерпну інформацію про свій стан здоров'я.
Як розповів Євген Володимирович: «Ультразвукова діагностика органів черевної порожнини, нирок і сечового міхура є швидким, точним і безпечним методом скринінгового дослідження, який рекомендується проводити при підозрі на патологію органів, що беруть участь в травленні, органів сечовидільної системи.
Для проведення даного дослідження, в силу особливостей людського організму, необхідна завчасна підготовка (наявність відповідної дієти, прийом адсорбентів, проведення дослідження натще, при наповненому сечовому міхурі).

Найбільш часті патології, які виявляються в ході ультразвукового дослідження: гепатити, гепатоз, панкреатит, холецистит, конкременти в жовчному міхурі і нирках, пієлонефрит, гломерулонефрит, зміна розмірів органів, наявність об'ємних утворень в черевній порожнині.
Ультразвукова діагностика суглобів верхніх і нижніх кінцівок - необхідна при тривалому больовому синдромі, травматичному та аутоімунному ураженні, трофічних змінах в суглобах.
Найбільш часті патології, які зустрічаються при ультразвуковому дослідженні опорно-рухового апарату: артрити і артрози різного походження, травматичні ураження суглобів, хрящової тканини і зв'язкового апарату.

Ультразвукова діагностика судин шиї та голови широко використовується в медичній практиці для точної оцінки стану судин шиї та голови, швидкісних показників кровотоку. Рекомендується в разі стійких і тривалих симптомах вертебробазилярной недостатності, таких, як головні болі і болі в потилиці, запаморочення, порушення пам'яті і розумових функцій, порушення настрою і сну, оніміння пальців верхніх кінцівок.

Ультразвукове дослідження молочних залоз і поверхневих структур - методика, що дозволяє безпечно провести діагностику захворювань молочних залоз, патологічних утворень шкіри, підшкірно-жирової клітковини і лімфатичних вузлів.
Найбільш поширені захворювання, які виявляються при ультразвуковому дослідженні: мастопатії різного генезу, кісти молочних залоз, патологічні об'ємні освіти залозистої тканини, підшкірно-жирової клітковини і шкіри.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.