Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

УЗД нирок, порожнинне УЗД у Кривому Розі

20.01.2018

Блог

УЗД, сфера можливостей методу
У Кривому Розі в оздоровчо-реабілітаційному центрі "Марусич" проводяться такі ультразвукові дослідження:

судинну мережу шийної зони, нижніх кінцівок, а також сонні та хребетні артерії магістральної мережі судин;
нирки та зону надниркових залоз;
щитовидну та грудні залози;
моніторний нагляд за розвитком ембріона;
печінку, селезінку, депо жовчі, підшлункову залозу;
органи малої зони тазу, які включають сечовий орган та сферу репродукції організму;
структури мошонки;
м'язово-зв'язувальний апарат суглобів.


Специфіка підготовки
Перед виконанням УЗД у медичному центрі Кривого Рогу «Марусич» рекомендується виконати наступні попередні заходи, які допомагають досягти найбільш показових результатів при діагностиці внутрішніх структур:

Зона заочеревинного простору. Заздалегідь виключаються складові раціону, що сприяють надмірному газовому утворенню порожнинного кишкової трубки. За наявності схильності до метеоризму слід прийняти ентеросорбенти.
Процедура виконується вранці натщесерце, у разі здійснення діагностики протягом дня, рекомендується витримати шестигодинний інтервал голоду. УЗД не проводиться після ендоскопічної процедури обстеження тракту травлення.

Органи малої зони тазу. Підвищення чутливості методу забезпечує заповненість сечового органу. Для цього необхідно попередньо пити невеликими ковтками негазовану рідину, при цьому намагатися не відвідувати туалет.
Дослідження з використанням трансвагінального датчика підготовки не потребує. Діагностика грудних залоз проводиться у першу десятиденку щомісячного циклічного інтервалу. Обстеження серця, судин, нирок та щитовидної залози виконання підготовчих заходів не потребує.

Особливості одержання показових результатів
Виконання правил підготовки, якщо такі є, значно підвищують якість зчитування даних, що відображаються при проведенні ультразвукового дослідження, що багато в чому залежить від особистого бажання дотримати необхідні умови.
Під час консультації лікар визначить найбільш ефективний спосіб сканування зони патогенного впливу з огляду на параметри організму пацієнта, а саме його вагу, будову тіла та розташування органів. Велике значення в отриманні достовірних показників діагностики має компетентність лікаря та стаж його практичних напрацювань, а також рівень модернізації обладнання, яке використовується під час виконання процедури.


Записатися на прийом та консультацію можна за телефоном:
Мануальний терапевт Роман Марусич 097-870-51-96
Прийом проходить у місті Кривий Ріг,
проспект Гагаріна 4-а, Галерея Плаза-1, (95 квартал), 5 поверх, 505

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.