Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Видалення папілом, судинної сітки на тілі, обличчі, ногах у Кривому Розі

26.08.2019

Блог

В Оздоровчо-Реабілітаційному центрі «Марусич» лікар-дерматолог Олеся Юріївна Марусич успішно видаляє папіломи, судинну сітку на тілі, кінцівках, обличчі, видаляє телеангіектазії.

Працює лікар на професійному хірургічному лазері нового покоління.

Запис за тел 097-481-42-23

Видалення судинних зірочок у Кривому Розі
Так звані судинні зірочки (телеангіоектазії) - це явище, яке виражається в місцевому розширенні кровоносних судин, найчастіше капілярних. Вони проступають через шкіру обличчя чи тіла, нагадуючи павутинки блідо-рожевого чи фіолетового кольору. Хоча ця проблема і не несе ризику для життя, вона потребує підвищеної уваги. Це з тим, що телеангиоэктазии як доставляють естетичний дискомфорт, а й можуть зростати, утворюючи цілі сітки проступающих судин.

Діагностика у Кривому Розі
Перед процедурою видалення судинних зірочок фахівці Оздоровчо-Реабілітаційного центру «Марусич» ретельно збирають анамнез, проводять візуальний огляд проблемних зон, а також досліджують стан судинної системи. Після складання загальної клінічної картини лікарі пропонують найбільш дієвий метод корекції та дають необхідні рекомендації щодо завершення процесу лікування.

ПЕРЕВАГИ ВИДАЛЕННЯ ЗІРОЧОК ЛАЗЕРОМ у Кривому Розі
Вибірковий вплив. Лазерна техніка працює на основі селективного фототермолізу. Промінь впливає виключно на судинні зірочки, які підлягають видаленню. При цьому внутрішні тканини, що оточують їх, а також зовнішній шкірний покрив не травмуються.

Відсутність ускладнень. Після лікування із зовнішніх проявів можна помітити лише незначне почервоніння, яке мимоволі зникає через півгодини після дії. Видалення судинних зірочок лазером виключає можливість появи рубців, опіків, депігментованих або пігментних плям.

Комфорт. Видалення судинних зірочок на обличчі та різних ділянках тіла не викликає хворобливих відчуттів. Ефективні системи охолодження роблять процедуру комфортною та не вимагають застосування аналгетиків. Відразу після лікування можливе повернення до звичного життя.

Індивідуальний підхід. Метод лазерного на судинні сітки вибирається індивідуально. Налаштування обладнання визначається залежно від персональних особливостей організму пацієнта. Фахівцем вибираються потужність, розмір і тривалість імпульсів, що дозволяють торкнутися утворення різного діаметра на потрібній глибині.

Ефективність. Лазерне видалення судинних зірочок дає можливість усунути дрібні дефекти моментально. Процедури проводяться з проміжком 6-8 тижнів. Повне усунення зірочок на шкірі обличчя та тіла відбувається через 1–3 сеанси.

Видалення папілом лазером в Кривому Розі. Переваги
Один із сучасних та ефективних методів хірургічного лікування – видалення новоутворень лазером.

Даний метод привабливий:
  • оперативністю - процедура займає кілька секунд на одну освіту;
  • безболісністю – використовується місцева анестезія;
  • стерильністю – припікання тканини перегороджує шлях інфекції;
  • непомітністю – відсутні рубці чи шрами після закінчення процедури.

Запис за тел. +38 (097) 481-42-23

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.