Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Трихолог Кривий Ріг. Алопеція. Облисіння

18.09.2019

Блог

Вам би хотілося мати здорове, сильне, густе волосся? Ви безуспішно користуєтеся всілякими масками, бальзамами, шампунями проти облисіння і ніяк не можете позбутися ламкості і кінчиків, що січуться? У Вас періодично з'являється лупа, сухість, жирність, свербіж шкіри голови? Тоді Вам настав час познайомитися з таємничим світом трихології та професіоналами в цій галузі — трихологами.Олеся Юріївна Марусич практикує найефективніші та найсучасніші методи лікування шкіри голови, вирішує найскладніші проблеми випадання волосся.
Лікування випадіння волосся у Кривому Розі в центрі Марусич

У нашому оздоровчо-реабілітаційному центрі «Марусич» ви можете пройти комплексне лікування андрогенозалежної алопеції. До комплексу процедур входить введення тромбоцитарної аутоплазми пацієнта у волосисту частину голови. Така процедура сприяє зміцненню волосся, поліпшенню його росту, живленню волосяних фолікулів, зупиняє випадання волосся.Як працює плазмоліфтінг волосся?
В основі процедури плазмоліфтингу лежить запатентований метод обробки крові пацієнта за допомогою біотехнологічних пробірок та особливого принципу центрифугування. У ході процедури з крові виділяється ін'єкційна форма тромбоцитарної аутоплазми, яка є продуктом для введення в шкіру голови.

Тромбоцитарна аутоплазма містить у собі фактори росту, амінокислоти, мікроелементи, гормони, білки та вітаміни у природній комбінації. Введена в шкіру пацієнта тромбоцитарна аутоплазма запобігає відмиранню волосяних цибулин і «перемикає» їх із фази випадання, у фазу росту. Внаслідок впливу плазми покращується мікроциркуляція та клітинний метаболізм, підвищується місцевий імунітет шкіри голови, пригнічується патогенна флора, відбувається активне харчування волосяних цибулин.
 

Запис у реабілітаційно-оздоровчий центр «Марусич» у Кривому Розі
за телефоном +38 (097) 481 42 23

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.