Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Сімейний лікар в Кривому Розі. Як вибрати кращого?

06.09.2018

Блог

Сімейний лікар – це фахівець у галузі загальної медицини, до компетенції якого входить профілактика, діагностика та лікування найпоширеніших і найпоширеніших захворювань. Завдяки комплексному підходу до лікувального процесу, сімейний лікар може швидко визначити причину захворювання та надати кваліфіковану допомогу. При необхідності сімейний лікар взаємодіє зі спеціалістами у суміжних галузях медицини.Євген Володимирович Афонін – сімейний лікар, спеціаліст у галузі ультразвукової діагностики, голкорефлексотерапії, провідний прийом у Оздоровчо-реабілітаційному центрі "Марусич" у Кривому Розі. Знання, отримані під час навчання у Дніпропетровській медичній академії, Медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика у Києві, а також стажування у Харківській медичній академії післядипломної освіти гарантують компетентність у великому переліку клінічних проблем. Це дозволить вам заощадити час та точно визначити хід профілактики та лікування, а також отримати вичерпну інформацію про свій стан здоров'я.

Багатий досвід, отриманий за десять років лікарської практики, дозволяє правильно витлумачити дані, отримані при огляді та лабораторному дослідженні, а можливість провести ультразвукове дослідження широкого спектру органів та систем організму прямо в ході консультації суттєво заощаджує ваш час.

Короткий перелік патологій, що входять до компетенції сімейного лікаря:
  • Захворювання серцево-судинної системи;
  • Неврологічні порушення;
  • Патології органів дихання;
  • Ендокринологічні захворювання та порушення обміну речовин;
  • Захворювання сечостатевої системи;
  • Порушення опорно-рухового апарату;
  • Психосоматичні патології та депресія.
Часто буває, що правильно оцінити стан пацієнта при першому зверненні до лікаря набагато складніше, ніж призначити ту чи іншу схему лікування, коли хворий вже повністю обстежений. Отже, характерною рисою лікаря загальної практики є широта знань як із практичного досвіду, наукових конференцій, і з медичної літератури.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.