Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Regenera Activa - процедура відновлення росту волосся

27.05.2021

Блог

Проблема облисіння, на жаль, не обходить стороною як чоловіків, так і жінок. За статистикою, жінки втрачають волосся не рідше, ніж чоловіки. Тому алопеція є для багатьох справжньою трагедією. Нормою випадіння волосся вважається втрата до сотні волосинок в день. Перевищення цього числа вже є патологією.

До недавнього часу єдиним методом боротьби з облисінням була операція з пересадки волосся, коли у пацієнта вирізалися його власне волосся і пересідали на поріділу ділянку голови. Розрізи, шви, шрами, процес приживлення - досить висока ціна за красу.

Завдяки новій італійській методиці відновлення росту волосся Regenera Activa зберегти красу можна за допомогою простої та безболісної процедури. Суть методу зводиться до того, що в ньому використовується зразок тканини самого пацієнта. Крихітний шматочок шкіри, взятий з завушної області з найсильнішими фолікулами, поміщається в спеціальний прилад, в якому матеріал подрібнюється до розміру, при якому зберігається життєздатність всіх його складових. Після цього клітинний матеріал змішується з фізіологічним розчином і за допомогою ультратонкої голки вводиться в шкіру голови на глибину 4 мм. Потрапляючи в дерму, суспензія починає відновлювати здорову судинну середу. Вся процедура займає близько однієї години, є простий і безпечної та дозволяє досягти результатів всього за одну процедуру. Ріст волосся стає помітним через 3-4 тижні. Після процедури не потрібно застосування будь-яких ліків. Хоча в перші дні може відчуватися деякий дискомфорт в області введення суспензії, він проходить протягом тижня. Результати доводять, що в 90% випадків процес випадіння волосся зупиняється і починається відновлення їх зростання. При відсутності гормонального дисбалансу результати терапії зберігається на все життя.

Переваги методу Regenera Activa:
- Запускає природну біологічну регенерацію волосяних фолікулів, оскільки матеріал береться з завушної андроген незалежної області пацієнта.
- Безболісна процедура, яка не потребує анестезії.
- Безпека для шкіри голови та всього організму. Дискомфорт проходить протягом дня, ранка забору матеріалу заживає через 5-7 днів.
- Відсутність відновного періоду.
- Оцінка результату після процедури по протоколу через 3 місяці.

Запишіться на прийом до дипломованого фахівця в області апаратної косметології, висококваліфікованого лікаря-трихолога ОРЦ «Марусич» Марусич Олесі Юріївни та назавжди поверніть красу і здоров'я свого волосся.

Більш детальну консультацію ви можете отримати ☎ +38 (097) 481 42 23

Прийом проходить в місті Кривий Ріг,
проспект Гагаріна 4-б, Башта, (95 квартал), 5 поверх

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.