Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Regenera activa

28.06.2020

Блог

Революційний метод боротьби з випаданням волосся! Сьогодні наш центр готовий запропонувати неймовірну процедуру Regenera activa, що не має аналогів. Це іспанська технологія, яка відновлює зростання волосся на уражених ділянках за рахунок власних клітин пацієнта.

У чому полягає суть методу?
У чоловіка або жінки, які страждають на облисіння, беруться невеликі зразки здорової дерми з сильними волосяними фолікулами. Як правило, це зона біля вух та потилична область. Далі отриманий біоматеріал поміщають у наш спеціальний апарат – Regenero. Отриману суміш за допомогою тонкої голки вводять у волосисту частину голови.

Через 21 день після процедури ви помітите позитивний результат! Нові волоски «прокидаються», тим самим сформувавши довгоочікуваний пушок.

Перед цією процедурою потрібно проконсультуватися з лікарем, оскільки є деякі протипоказання.

У нашій клініці прийом веде дипломований спеціаліст у галузі апаратної косметології, кваліфікований лікар-трихолог Олеся Юріївна Марусич. Олеся Юріївна пройшла індивідуальне навчання за методом Regenera Activa та стала сертифікованим фахівцем унікальної іспанської методики.

Переваги методу
  • потрібна лише одна процедура
  • процедура є абсолютно безпечною
  • застосовується власна тканина пацієнта
  • процедура проводиться в комфортних та стерильних умовах
  • відсутність хімікатів

Показання
Здорові чоловіки та жінки, які хочуть покращити стан волосся.
Для запобігання алопеції (випадання волосся).
Пацієнти з ранньою стадією андрогенетичної алопеції.
Різні форми дифузної алопеції.
Підготовка до трансплантації волосся.

Чекаємо на Вас в оздоровчо – реабілітаційному центрі «Марусич»! Ми допоможемо вам впоратися з алопецією і знайти красиве, здорове волосся.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.