Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Розробка рухливості суглобів

30.03.2021

Блог

Ті, хто переніс операцію на м’язах, сухожиллях, суглобах чи кістках, або ж травмував суглоб, що спричинило іммобілізацію кінцівки гіпсом чи ортезом, розуміють усю важливість післяопераційної реабілітації або розробки рухливості суглобів. Їх необхідність викликана тим, що лікування суглобів супроводжується їхньою тривалою фіксацією, що призводить до обмеження їх рухомості, атрофії м’язів проблемної ділянки, порушення кровообігу і нормального обміну речовин. 

Мета розробки рухливості суглобів – відновити функції опорно-рухового апарату й повернути людину до повноцінного життя. Комплекс медичних процедур, який пропонує ОРЦ «Марусич»,  скерований на усунення контрактури травмованого чи ураженого суглоба. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта допомагає скоротити курс реабілітації й повернути  пацієнта до звичного життя в найкоротший термін. Комплекс індивідуального лікування включає: фізіотерапевтичні процедури, спеціалізований масаж травмованого сегменту, ручну та апаратну розробку суглоба.

Не відкладайте на потім відвідування ОРЦ «Марусич» з метою розробки рухливості суглобів і якнайшвидшого повернення до здорового життя!

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.