Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Після операції на місці шва утворився твердий рубець, з'явився біль, що тягне, який неможливо було зняти

22.10.2020

Блог

"Після операції на місці шва утворився твердий рубець, з'явився біль, що тягне, який неможливо було зняти"

52-річний киянин Олександр Олегович не раз пошкодував, що з приводу апендициту звернувся до лікарні надто пізно. Операцію робили «швидкою», коли апендикс став уже гнійним, або флегмонозним, як кажуть лікарі. На щастя, він не розірвався. Але операція була складною і тривала три години.

— Мене врятували, за що я дуже вдячний хірургам, — каже Олександр Олегович. - Однак на місці шва утворився твердий рубець. Тягне біль не проходила. Лікарі підозрювали панкреатит, гастрит. Я сидів на дієті, більше трьох кілограмів не піднімав, а статки не змінювалися. Запитував у фахівців: «Що ж мені далі робити?» А вони пропонували... поспостерігати.

— Біль був постійним?

— Ні, тільки під час поворотів чи нахилів. І неможливо було розібратися, що її викликає. Здавалося, що болить щось усередині, можливо, шлунок. Але й шов був щільним, утворився рубець, що стягує м'язи, шкіру. І ось одного разу приходжу додому, а мама (їй 85-й рік) простягає газету «ФАКТИ» зі статтею про жінку, яку доктор Марусич за допомогою акупунктури та комплексу інших процедур вилікував від псоріазу. Жінка страждала 46 років! Мама каже: «Звернися до цього лікаря. Можливо, він і тобі допоможе… Я так і зробив.

— Що ж порадив лікар?

— Насамперед він пояснив, що під час будь-якої операції травмуються м'язи, порушуються лімфовідтікання, кровообіг. Організм намагається відновити всі функції, але не завжди це одразу виходить. Тоді йому треба допомогти: вплинути на деякі структури за допомогою акупунктури, масажу, електропроцедур.— Коли ви відчули, що біль іде?

— Після другої процедури шов став набагато м'якшим, уже не так тягнув, біль зменшився. А на третьому сеансі вже нічого не боліло. Рубець почав розсмоктуватися. Атонія кишечника (після операції у мене були з ним проблеми) теж пройшла. Кишечник заробив, як годинник. Адже мені робили масаж живота, і ця процедура, як мені здається, виявилася дуже ефективною. Я завжди вів здоровий спосіб життя, був активним, підібрав для себе комплекс вправ, правильно харчувався. Апендицит вибив мене з колії. Але тепер знову почуваюся добре. Повернулася бадьорість, з'явилося бажання більше ходити. Я став менше втомлюватися. Тож лікарям, які працюють разом із Олександром Марусичем за його авторськими методиками, я дуже вдячний.

У чому суть цих методик і при яких захворюваннях їх можна використовувати, ми попросили розповісти самого лікаря.

— У людини, яка перенесла операцію, завжди утворюються рубці і спайки в тій області, де попрацював хірург, говорить керівник клініки Олександр Марусич. — Саме рубці і спайки, зовні непомітні, заважають внутрішнім органам нормально працювати. Через них порушується мікроциркуляція крові, дає збій нервової провідності. Людей, які від цього страждають, дуже багато: всі ті, хто переніс будь-яку порожнинну операцію, в тому числі кесарів розтин або видалення пухлини.

«Завдяки акупунктурі в 95 відсотках випадків вдається отримати відчутний результат»
— Як тільки вдасться позбутися рубців і спайків, підуть багато проблем, — продовжує Олександр Анатолійович. — Щоб прибрати фіброзну тканину, призначаю комплекс процедур. Насамперед - лімфодренажний масаж. Потім я ставлю голочки в область рубця на певну глибину, вводжу мікродози амінокислот.Метод акупунктури доктор Марусич використовує майже двадцять років.

— Досвід показує, що в 95 відсотках випадків вдається отримати позитивний результат: тканини регенеруються, робота органів відновлюється, — каже Олександр Анатолійович.

— Яким чином відбувається регенерація?

— Уявіть, що ви вкололи палець звичайною голкою. Мозок відразу отримає сигнал: «Біда! Потрібна допомога!" І відреагує викидом гормону адреналін. У місці пошкодження буде посилена мікроциркуляція крові. Тобто організм вживає всіх необхідних заходів для відновлення цілісності тканин. Ми фактично робимо те саме: дратуємо за допомогою голки проблемні ділянки (ті, де є рубці або спайки), і завдяки цьому посилюється мікроциркуляція крові, йде набряклість. У результаті фіброзна тканина розсмоктується, замінюється нормальною і перестає заважати роботі органів.

— У Олександра Олеговича було саме так?

— Так. Операцію він переніс складну і досить травматичну. Тому у нього порушилася робота всього шлунково-кишкового тракту. Виникли панкреатит (запалення підшлункової залози), холецистит (запалення жовчного міхура), порушився відтік жовчі, зупинився кишечник. Спочатку наш фахівець готує пацієнта до голковколювання — робить лімфодренажний масаж. Масажує руки, ноги, потім спину, живіт. Після цього я виконую акупунктуру. Ставлю по 10—12 голочок. Для посилення регенерації вводжу препарат, що містить 21 амінокислоту. Це 5-10 мікроін'єкцій. І протягом тижня ми отримали у пацієнта відчутні результати.— Скільки сеансів для цього знадобилося?

— У нас існує певна схема:

призначаємо три процедури поспіль, потім три через день і три через три дні. Загалом виходить дев'ять сеансів лікування. Кожен триває півтори години і включає масаж, акупунктуру, якщо необхідно електрофорез, прогрівання. Але тільки якщо немає протипоказань. Наприклад, при пухлинних процесах теплові та електропроцедури не виконуємо.

— А при яких діагнозах протипоказане акупунктура?

— Таких фактично немає. До нас приходять за допомогою пацієнти навіть з онкологічними захворюваннями, ті, кому видалили пухлину, але біль у них не пішла. На днях я займався пацієнткою, у якої був рак молочної залози. Жінка перенесла мастектомію, її мучили сильні болі. Тепер їх немає.

— Хіба онкохворим пацієнтам можна активізувати якісь процеси в організмі?- Звісно. Адже насправді регенерація тканин— нормальний для організму процес. Ми лише допомагаємо його запустити.

«Після кесаревого розтину залишаються рубці та спайки, через які виникають порушення в роботі багатьох органів»
— Ви згадали про те, що після кесаревого розтину у жінок утворюються спайки і рубці. Організм не може впоратися з ними самостійно?

— Може, але не завжди. І якщо він все не впорався, у молодої жінки виникають гінекологічні проблеми. У результаті вона роками ходить до гінеколога, а лікар нічого не може зробити. Нещодавно була пацієнтка, яку довго лікували від запальних захворювань. А причиною болю був спайковий процес, що виник після кесаревого розтину. Жінці вдалося допомогти.

Читайте також: «Після того, як доктор Марусич вправив шийний хребець, моя восьмирічна донька почала вимовляти слово «мама»

— Багато вагітних просять зробити саме кесарево, побоюючись звичайних пологів. Мовляв, якщо щось піде не так, може постраждати дитина. Крім того, не хочуть терпіти біль при сутичках. А розріз зараз робиться маленький, шов залишається непомітний.

— Звичайно, треба зважувати все за проти. Кесарів розтин не робиться просто за бажанням жінки. Необхідно розуміти, що це може стати міною уповільненої дії - вплинути на наступну вагітність, викликати порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Багато молодих мам скаржаться на закрепи. А адже вони найчастіше — наслідок спайкового процесу. У жінки порушується перистальтика. Якщо вона по кілька днів, а то й тиждень, не може спорожнити кишечник, то дуже страждає. Хронічна інтоксикація веде до проблем із печінкою, нирками. Настрій погіршується. З'являються депресія, знервованість. Усього цього можна уникнути, якщо зрозуміти причину і вплинути на неї. А голковколювання дозволяє з нею впоратися.

— Як ви прибираєте внутрішні рубці?

— З допомогою кінчика голки. Треба знати, скільки поставити голочок, на яку глибину їх ввести, в яку область (наприклад, при гінекологічних захворюваннях вводжу голки на глибину 75 міліметрів). Дія голки спрямована на конкретний орган або ділянку фіброзної тканини. Радіус дії - близько трьох сантиметрів. Підсилюючи обмінні процеси в місці пошкодження, ми позбавляємо організм від рубців і спайків, і робота органів нормалізується. Людина почувається здоровою і щасливою. А коли бачиш, як змінюється стан і настрій людей, які звертаються за допомогою, розумієш, що як лікар робиш важливу справу.

Джерело:  https://health.fakty.ua/357209-posle-operacii-na-meste-shva…

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.