Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Озонотерапія при сезонних алергіях

09.07.2021

Блог

Алергія – це хвороба, яка не залежить від вікової категорії. 15% людства в тій чи іншій мірі страждає від цієї недуги. Хоча причин, які викликають алергію, може бути багато, зупинимося на сезонній алергії, чи полінозі.
Поліноз  виникає, коли в організм людини потрапляє пилок рослин. Його очевидними ознаками є: набряк слизової оболонки, нежить, чхання, кашель, кон'юнктивіт, підвищене сльозовиділення, шкірні висипи, що супроводжуються зудом, рідше – задухою. Якщо алергію не лікувати, вона може перейти в хронічну форму і навіть закінчитися бронхіальною астмою.
Сезонна алергія частіше за все виникає в дитячому і юнацькому віці. Вона загострюється в періоди цвітіння різних видів рослин, що запилюються, й переходить у стадію ремісії на решту частини року. Хоча велику роль відіграє генетична схильність, було помічено, що жінки хворіють частіше, ніж чоловіки, а жителі великих міст, де переважає суха й тепла погода, страждають сезонною алергією частіше, ніж сільські мешканці.
Важкість перебігу симптомів алергії залежить від погодних умов. При посушливій і вітряній погоді пилок довше зависає в повітрі, потрапляючи в організм у великій кількості. Рясні опади сприяють тому, що пил з частинками алергенів швидше осідає, що полегшує плин хвороби.
Поліноз діагностують після складання детального анамнезу і проведення обстежень в отоларинголога та алерголога. 
ОРЦ «Марусич» пропонує один з найефективніших способів лікування сезонної алергії – озонотерапію. Озон є сильним окислювачем й антисептиком, якому під силу знищити бактерії та грибки. Молекула озону утворена трьома атомами кисню. Активний кисень захищає наші клітини, ефективно знищує бактерії та віруси, окислює і виводить алергени, підсилює живлення тканин, насичує організм киснем. Озон розганяє метаболізм, покращує клітинне дихання та сприяє припиненню запальних процесів. Тому озонотерапія  сприяє очищенню організму людини від токсинів, завдяки чому запускаються механізми оновлення клітин внутрішніх органів, покращується кровообіг, нормалізується іммунитет. 
У нашому центрі для лікування алергії використовуються два методи озонотерапії:
Внутрішньовенне введення озонованого фізрозчину (ОФР) (8-10 процедур). Суть методу полягає в тому, що через звичайний фізрозчин пропускають озоно-кисневу  суміш з індивидуально подібраною концентрацією й вводять отриманий розчин внутрішньовенно. Це сприяє розширенню судин і покращенню мікроциркуляції.
Метод великої аутогемоозонотерапії (8-10 процедур). При ньому у хворого береться певна частина крові, яка поєднується з озоно-кисневою сумішшю з концентрацією, заданою лікарем, і повертається в організм через вену крапельним шляхом.
Озонотерапія – безпечний метод, оскільки майже не має побічних ефектів. Пройшовши  курс озонотерапії в нашому центрі, ви забудете про алергію і знову відчуєте смак життя.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.