Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Озонотерапія для суглобів та хребта

20.01.2018

Блог

Болезаспокійливі препарати і протизапальні ліки не лікують, а лише тимчасово знімають симптоматику, причому мають безліч побічних ефектів і ускладнень при тривалому прийомі.

Озонотерапія захворювань суглобів призводить до швидкого згасання болю і запальних явищ, ліквідується хрускіт в суглобах, почервоніння, набряклість, збільшується обсяг руху в суглобі, йдуть скутість, нерухомість, збільшується кількість внутрішньосуглобової рідини, яка змащує і живить суглобові поверхні і хрящі.

Озонотерапія допомагає при лікуванні шуму у вухах, запамороченні, головному боль, ішемії.

озонотерапия, кривой рог, роман марусич, артрит, артроз, лечебный массаж, мануальная терапия, позвоночник, остеохондроз,

Озонотерапія не тільки знижує інтенсивність скарг, а й відновлює хрящі і суглобові поверхні, еластичність зв'язок і функції сухожиль. Розвивається пролонгований, тривалий відновлювальний ефект від лікування.

Озонотерапія при лікуванні хвороб суглобів

Озоно-киснева терапія, завдяки своїм унікальним властивостям, знайшла застосування в лікуванні уражень суглобів. Дія проведеної терапії полягає в протизапальний ефект. Активний кисень покращує метаболізм тканин суглоба і структури покривного хряща, запобігаючи подальше їх руйнування, відновлює внутрішньотканинний процеси, мікроциркуляцію в уражених тканинах, надає регенеруючу дію.

Залежно від величини ураженого суглоба визначається доза озоно-кисневої суміші, що вводиться безпосередньо в суглобову порожнину або периартикулярно. Ін'єкції проводяться в середньому 8-10 разів. Обколювання суглобів поєднується з крапельними внутрішньовенними введеннями ОФР через день.

Уже після перших сеансів більшість хворих відзначають купірування больового синдрому, збільшення обсягу пасивних і активних рухів в ураженому суглобі. Тривалість періоду ремісії після курсу озонотерапії в середньому триває близько півроку, після чого необхідно повторити лікування.

Значно підвищується ефективність лікування при захворюваннях суглобів від поєднання окислювальному терапії з іншими методами лікування, такими як медикаментозне, фізіотерапевтичне, масажем і мануальною терапією.

Озонотерапія при остеохондрозі хребта

озонотерапия, кривой рог, роман марусич, артрит, артроз, лечебный массаж, мануальная терапия, позвоночник, остеохондроз,
Ефективність озонотерапії при даному захворюванні очевидна, так як діє відразу на кілька ланок патогенезу: на мікроциркуляторні порушення, на процеси перекисного окислення ліпідів в хребетному руховому сегменті, на ішемію спазмованих м'язів.

Методика озонотерапії, що застосовується у пацієнтів з остеохондрозом, включає в себе чергування паравертебрального введення озоно-кисневої суміші та процедур внутрішньовенного крапельного введення ОФР.

Через 3-4 процедури хворі відзначають зменшення інтенсивності і характеру больового синдрому, знижується ступінь вираженості м'язово-тонічних реакцій, звужується зона іррадіації, збільшується обсяг активних рухів в хребті, скорочуються терміни лікування.

Більш детальна консультація за телефоном у Кривому Розі
+38 097-870-51-96


Прийом проходить в місті Кривий Ріг,
проспект Гагаріна 4-б, Башта, (95 квартал), 5 поверх, каб 505

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.