Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Ортопед-травматолог

30.06.2020

Блог

Ніколи не варто панікувати щодо стану свого здоров'я, не розібравшись

Ми зазвичай не звертаємо уваги на легкі травми та порізи, не шукаємо допомоги, але якщо біль не проходить, а запалення та набряк збільшуються, то краще не відкладати лікування.

Консультація ортопеда - абсолютно безболісна процедура, яка допоможе підібрати відповідну терапію.

Сьогодні визначення точного діагнозу використовуються інноваційні технології, такі як рентгеноскопія, комп'ютерна томограма, МРТ та інші. Для того, щоб визначитися в переліку обстежень, також необхідна консультація травматолога.

Сучасне життя активно, люди постійно рухаються і не мають багато вільного часу. Але важливо пам'ятати, що турбота про своє здоров'я має бути у пріоритеті.

Коли потрібна консультація?

Багато хвороб опорно-рухового апарату можна діагностувати на ранній стадії. Буває, що біль не сильний, але запалення прогресує. Рішення допоможе знайти фахівець, який має високу кваліфікацію.

Консультація лікаря-ортопеда дозволяє виявити:

- переломи кісток;
- Викривлення хребта;
- новоутворення в області спини;
- плоскостопість;
- захворювання суглобів.

____________________________________
Лікар ортопед-травматолог
Бузоверя Ганна Миколаївна
____________________________________

Своєчасне обстеження, чітко поставлений діагноз надають повну картину стану пацієнта - і це відкриє можливість визначити, чи потрібне оперативне втручання, чи можна обійтися менш радикальними методами, які запропонує ортопед-травматолог. Консультація також допоможе визначити, наскільки правильно відбувається зрощування кістки в період відновлення.

Захворювання опорно-рухового апарату часто пов'язані з способом життя, і досвідчений лікар зможе порадити препарати відновлення обміну речовин.

Не варто займатися самолікуванням, особливо якщо йдеться про біль у спині, хворобу хребта, пошкодження або переломи кінцівок. Сучасні цифрові методи діагностики допомагають з'ясувати з максимальною точністю, у чому проблема. Після візиту до лікаря до Оздоровчо-реабілітаційного центру "Марусич" та отримання рекомендацій обов'язково потрібно пройти призначені обстеження та процедури, які можна пройти у центрі.

Телефонуйте прямо зараз за телефоном
+38 (097) 870-51-96
та запишіться на професійну консультацію!

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.