Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Нейрохірург у Кривому Розі

09.02.2019

Блог

Оздоровчо-реабілітаційний центр «Марусич» співпрацює з професіоналами міжнародного рівня. Колектив постійно розширюється.

Лікарі-нейрохірурги займаються питаннями оперативного лікування захворювань нервової системи. Однією з актуальних проблем на сьогодні є проблема остеохондрозу та хребетних гриж. В даний час операції з приводу гриж міжхребцевих дисків проводяться із застосуванням ендоскопічної техніки, яка дозволяє виконувати мінімально інвазивні операції без розрізу за допомогою проколів.


Лікар-нейрохірург Назар Дмитрович Кудлаєнко практикує в Оздоровчо-Реабілітаційному центрі «Марусич». Він стажувався 3 роки у Науково-дослідному інституті нейрохірургії ім. Ромоданова у Києві. В інституті він вивчав основи хірургії спини, малотравматичні методи лікування поперекового болю, привезені з Ізраїлю. Він також багато тренувався в мікрохірургії видалення гриж диска під мікроскопом (20 кратне збільшення) під керівництвом професора, член. кор. АМН Поліщука М.Є.
Назар Дмитрович стажувався в Китаї (Клініки Шанхай, Сямень) зі встановлення складних титанових конструкцій попереку, що дозволяють ходити на другий день після операції пацієнтам зі зламаним хребтом. Використовує техніку неоперативного лікування болю в попереку при грижах диска різних розмірів, а саме лазерна вапоризація (випалювання грижі), блокади.

Лікар-нейрохірург Назар Дмитрович Кудлаєнко виконує:
  • мініінвазивні операції при трамах нервів рук, ніг зі зшиванням нервів, при закладенні нервів на руках (карпальний, кубітальний синдром);
  • епідуральні, фасет-блокади, інтрадискальне введення гормонів під рентген-контролем, точкові блокади нервів;
  • вапоризація гриж дисків;
  • видалення гриж мініінвазивної дисків через невеликий розріз з використанням мікроскопа;
  • неоперативному лікуванні остеохондрозу із застосуванням сучасних методик.
Наш девіз: «Краща операція та, що не була виконана. Ми не оперуємо пацієнтів, ми їх лікуємо.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.