Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Нейрохірург Кривий Ріг

18.03.2019

Блог

Оздоровчо-реабілітаційний центр «Марусич» співпрацює з професіоналами міжнародного рівня. Колектив постійно розширюється.

Лікарі-нейрохірурги займаються питаннями оперативного лікування захворювань нервової системи. Однією з актуальних проблем на сьогодні є проблема остеохондрозу та хребетних гриж. В даний час операції з приводу гриж міжхребцевих дисків проводяться із застосуванням ендоскопічної техніки, яка дозволяє виконувати мінімально інвазивні операції без розрізу за допомогою проколів.

Консультація нейрохірурга необхідна у таких випадках, як:
• різні ускладнення ЦНС, що виникають внаслідок травм голови та хребта;
• уроджені захворювання нервової системи;
• пухлинні новоутворення.

Завданням нейрохірурга є не лише обстеження пацієнтів та проведення нейрохірургічних операцій, а й розробка консервативного лікування та реабілітації.

Оздоровчо-реабілітаційний центр «Марусич» має все необхідне обладнання та підготовлений медичний персонал для надання кваліфікованої медичної допомоги хворим із патологією хребта.

Коли потрібно звернутися до нейрохірурга?
Вам необхідний прийом нейрохірурга у разі, якщо ви відчуваєте будь-який, навіть найменший дискомфорт або біль у ділянці хребта та кінцівках.
Основні симптоми захворювань, лікуванням яких займається спинальний нейрохірург:

• оніміння пальців рук та ніг. Ці відчуття можуть супроводжуватися болями в поперековому та шийному відділі хребта, підвищенням тиску та запамороченням;
• постійні болі в грудях та попереку;
• в результаті обстеження поставлено діагноз "міжхребцева грижа";
• наполегливі головні болі, періодичні непритомності та порушення зору;
• наслідки черепно-мозкових травм;
• уроджені аномалія розвитку ЦНС.

Лікар-нейрохірург Назар Дмитрович Кудлаєнко практикує в Оздоровчо-реабілітаційному центрі «Марусич». Він стажувався 3 роки у Науково-дослідному інституті нейрохірургії ім. Ромоданова у Києві. В інституті він вивчав основи хірургії спини, малотравматичні методи лікування поперекового болю, привезені з Ізраїлю. Він також багато тренувався в мікрохірургії видалення гриж диска під мікроскопом (20 кратне збільшення) під керівництвом професора, член. кор. АМН Поліщука М.Є.

Назар Дмитрович стажувався в Китаї (Клініки Шанхай, Сямень) зі встановлення складних титанових конструкцій попереку, що дозволяють ходити на другий день після операції пацієнтам зі зламаним хребтом. Використовує техніку неоперативного лікування болю в попереку при грижах диска різних розмірів, а саме лазерна вапоризація (випалювання грижі), блокади.

Лікар-нейрохірург Назар Дмитрович Кудлаєнко виконує:

• мініінвазивні операції при трамах нервів рук, ніг зі зшиванням нервів, при закладенні нервів на руках (карпальний, кубітальний синдром);
• епідуральні, фасет-блокади, інтрадискальне введення гормонів під рентген-контролем, точкові блокади нервів;
• вапоризація гриж дисків;
• видалення гриж мініінвазивної дисків через невеликий розріз з використанням мікроскопа;
неоперативному лікуванні остеохондрозу із застосуванням сучасних методик.

Рання діагностика та своєчасно розпочате лікування – важливі фактори у лікуванні захворювань ЦНС, які впливають на загальний прогноз та час, який знадобиться на реабілітацію. Не затягуйте із записом на консультацію: адже хвороби, виявлені на ранній стадії, набагато простіше лікувати.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.