Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Зайва вага не перешкода

03.06.2021

Блог

Днями ми мали цікавий випадок. До нас до Центру звернулася пацієнтка зі скаргами на гострі болі у попереку та лівій нозі.

За її словами, вона вважає себе хворою вже близько пів року. Лікувалася за місцем проживання. Після МРТ попереково-крижового відділу вирішила звернутися до нейрохірурга.

За словами, на прийомі їй дали зрозуміти, що в неї занадто велика вага і її не оперуватимуть, поки вона не скине «зайві кілограми». Просто не зможе правильно лягти на операційний стіл.

Дали рекомендації, що мовляв, це можна лікувати медикаментозно та відправили за місцем проживання.

Медикаментозне лікування як до, так і після прийому нейрохірурга було не ефективним.

На огляді та за даними МРТ ми виявили у пацієнтки спондилодисцит диска L2-L3, повністю практично «стертий» диск на цьому рівні і грижове випинання зліва, що викликають болі в лівій нозі.

Після ретельного обстеження ми вирішили, що візьмемося за лікування цієї пацієнтки.

Хворий була виконана малоінвазивна трансфорамінальна нуклеопластика грижового випинання на рівні L2-L3 під рентген контролем та другим етапом, інтрадискальне «промивання» розчином антибіотика зони спондилодисциту.

На фото у цьому пості ви зможете побачити:

1 слайд - заставка.
2 слайд - МРТ попереково-крижового відділу.
3 слайд - процес видалення грижового випинання.
4 слайд - 4 титри розчину антибіотика після промивання зони спондилодисциту.

Після проведення оперативного лікування пацієнтка почувається задовільно. Скарги на біль у попереку та нозі зменшилися на 80-90% з її слів. Почується чудово.

Пацієнтці було надано рекомендації.

Якщо вас турбують болі в спині, болі, що віддають у ногу, і у вас зайва вага — це не проблема. Звертайтесь до нашого центру. Ми зможемо у найкоротші терміни вирішити вашу проблему.


☎ +38 (097) 870-51-96

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.