Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Лікування та діагностика захворювань хребта, спини та суглобів

02.03.2018

Блог

Дискомфорт і біль у спині відчувала хоча б раз кожна людина. А це – перша ознака різних захворювань хребта чи внутрішніх органів. Одним з таких захворювань може бути, наприклад, міжхребцева грижа. Якщо не розпочати лікування захворювань хребта вчасно, то занедбана хвороба може призвести до часткової або повної інвалідності.

marusich manual, Артроз, артрит, межпозвоночные грыжи, сколиоз, шум в ушах, остеохондроз

Лікування хребта не варто відкладати. Досвідчені лікарі нашого медико-реабілітаційного центру "Марусич" проведуть якісну діагностику, призначать необхідний курс комплексного лікування. Для діагностики застосовується рентгенівське обстеження та магнітно-резонансна томографія.


У нашому центрі у Кривому Розі Вам запропонують оптимальний метод лікування захворювань хребта, який найбільше точно відповідатиме умовам перебігу хвороби та Вашому стану здоров'я. У нас працюють досвідчені фахівці, які мають великий практичний досвід лікарської діяльності. Великий досвід фахівців нашої клініки лікування хребта дозволяє використовувати як багатовіковий досвід традиційної медицини, так і останні досягнення в цій галузі.

Процес лікування хребта та суглобів потребує комплексного підходу. І наша клініка забезпечує саме такий підхід. Консервативні методи лікування хвороб хребта є одночасним застосуванням різних методів. Лікарські засоби та медикаментозні блокади знімають біль та запальний процес. Методи мануальної терапії при лікуванні захворювань хребта орієнтовані відновлення його рухливості і нормалізацію провідності нервових волокон. Різні види лікувального масажу, які застосовуються зокрема при лікуванні викривлення хребта, сприяють нормалізації кровопостачання уражених тканин, усунення симптомів атрофії та контрактури м'язів. У комплексній терапії остеохондрозу, а також при лікуванні викривлення хребта застосовується витяг хребта. Також важливе значення при лікуванні пошкоджень хребта різноманітних має застосування фізіотерапевтичних процедур, голкорефлексотерапії.

Массаж, лечебный массаж, массаж тела, Лечение позвоночника, Кривой Рог, невролог, иглорефлексотерапия, лечение ДЦП Кривой Рог, терапевт Кривой Рог, массаж в Кривом Роге, лечебный массаж, лечение инсульта, клиники Кривого Рога, больницы Кривого Рога, Марусич, мануальный терапевт

Лікування травм та захворювань опорно-рухового апарату, таких як остеохондроз, остеопороз, артрит, артроз та багатьох інших здійснюється в оздоровчо-реабілітаційному центрі МАРУСИЧ.

Записатися на прийом можна за телефоном:

Мануальний терапевт Роман Марусич +38 (097) 870-51-96

Прийом проходить у місті Кривий Ріг,

проспект Гагаріна 4-а, БЦ Башта, (95 квартал), 5 поверх, 505

Отже, якщо Вам необхідне лікування хребта у Кривому Розі, звертайтесь до нашої клініки – ми допоможемо Вам!

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.