Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Лікування остеохондрозу грудного відділу хребта

14.10.2021

Блог

Остеохондроз грудного відділу хребта - це дегенеративно-дистрофічні процеси, що пошкоджують міжхребцеві диски. Захворювання має хронічний перебіг і частіше за все розвивається після 25 років. Розвитку остеохондрозу сприяють: анатомічні особливості, травми спини,  фізичні навантаження, сутулість, сидяча робота, ожиріння, інші захворювання опорно-рухового апарату.

Лікування грудного остеохондрозу скероване на те, щоб уповільнити прогресування хвороби. Вибір методів терапії залежить від прояву симптомів і запущеності дегенеративних процесів.

Одним із основних  симптомів остеохондрозу є біль у грудному відділі хребта. На ранній стадії захворювання біль практично відсутній, але він виникає після тривалого змушеного положення чи підняття важкого. Коли дегенеративні процеси починають прогресувати, біль набуває постійного характеру й обмежує рухову активність.  

Додатковими симптомами остеохондрозу можуть бути:

-тиск на спину і грудну клітину, який ускладнює вдих і видих;
-міжреберна невралгія;
-напруженість мускулатури спини;
- провідникові порушення чутливості (оніміння) з рівня ураження грудного відділу й нижньої  частини тулуба і нижніх кінцівок, парез (слабкість) нижніх кінцівок; 
- порушення роботи тазових органів (порушення сечовиділення та дефекації).

Для лікування грудного остеохондрозу в нашому центрі застосовується консервативна терапія, яка включає лікарські засоби, фізіотерапію, лікувальну фізкультуру, масаж, мануальну терапію. 

Своєчасно звернувшись до нас по допомогу, ви уникните зайвого болю, втрати працездатності і радості від життя. Наш центр завжди стоїть на варті вашого здоров'я!

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.