Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Лікування колінних суглобів (гонартроз)

10.02.2021

Блог

У русі – життя. Але як бути, коли кожен рух викликає больові відчуття? Якщо ви відчуваєте біль при згинанні коліна, при підйомі сходами, а також після тривалого сидіння чи лежання, є велика імовірність розвитку гонартрозу, або артрозу колінного суглоба. Коли в хрящі відбуваються зміни, це може викликати запалення суглоба та больові відчуття. Вік також є фактором ризику. У міру прогресування гонартрозу частота появи симптомів та їх вираженість зростає, а амплітуда руху колінних суглобів поступово зменшується.

Хоча спеціальні вправи дозволяють збільшити силу м'язів і поліпшити координацію, але своєчасне звернення до лікаря-ортопеда доможе правильно діагностувати захворювання й и визначити тактику подальшого лікування.

Реабілітаційний центр Кривого Рогу «Марусич» пропонує широкий спектр діагностики та лікування гонартрозу, що може допомогти досягнути тривалого результату і відновити свободу руху.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.