Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Лікування алопеції - облисіння у Кривому Розі

07.02.2019

Блог

Алопеція: причини випадання волосся та методи лікування
Волосся – це один із важливих атрибутів зовнішньої привабливості. Погіршення якості, підвищене випадання волосся здатні зіпсувати настрій і навіть спричинити глибокі психологічні проблеми. Алопеція чи облисіння – це патологічна втрата волосся. Про різновиди алопеції та методи її лікування розповідає лікар-трихолог Оздоровчо-Реабілітаційного центру "Марусич" Олеся Юріївна Марусич:

"Алопеція (у перекладі з ін. грецької – облисіння) – це патологічне випадання волосся, що призводить до їх повного зникнення або порідження на певних ділянках тіла
Найбільш поширені такі різновиди алопеції:
гніздна алопеція - у вигляді осередків відсутності волосся різної величини;
рубцева алопеція – може нагадувати гніздову, лише з утворенням рубців у цій зоні;
андрогенна або андрогенетична алопеція - вид, що найчастіше зустрічається.
При алопеції процес випадання волосся зазвичай розтягнутий у часі, оскільки відбувається поступове скорочення фази росту волосся та зменшення розмірів волосяного фолікула; волосся починає нагадувати пушковий.

Якщо ви виявили у себе подібні симптоми, обов'язково зверніться до лікаря дерматолога-трихолога. Фахівцям, які застосовують сучасну оптичну апаратуру - трихоскоп - не важко діагностувати подібне захворювання і призначити комплексне лікування.

Алопеції схильні практично всі віки, і виникнути це захворювання може вже після періоду статевого дозрівання.

Лікування алопеції у Кривому Розі у центрі «Марусич»
При лікуванні алопеції пацієнт повинен розуміти, що воно займає тривалий термін - як правило, кілька років, а надалі буде потрібно дотримання профілактичних заходів. Тому раджу пацієнтам вибрати лікаря, якому вони довірятимуть і рекомендаціям якого слідувати. Перші результати лікування можна буде помітити вже за кілька місяців (3-6), але головне - не припиняти їх на даному етапі. Інакше хвороба знову візьме гору, тому що волосся має свій певний цикл розвитку і його потрібно відновити.

Лікування грізної алопеції. Запущений випадок. Процес відновлення після лікування.

У методах лікування алопеції при відносному здоров'ї пацієнта робиться наголос на місцевій дії. Це, як правило, зовнішні засоби для спеціального догляду, лосьйони, сироватки, які нормалізують стан фолікула, захищають від впливу причинного гормону, стимулюють зростання нового якісного волосся і пробуджують сплячі волосяні фолікули. Також при лікуванні алопеції у Кривому Розі використовуються ін'єкційні методики (мезотерапія, плазмоліфтинг).

Для кожного пацієнта трихолог підбирає індивідуальну схему лікування алопеції, тактика лікування може змінюватися в процесі терапії. І, як правило, за умови дотримання рекомендацій лікаря досягаються потрібні результати. Якщо вчасно виявити проблему і зайнятися нею, можливо повне відновлення волосяного покриву.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.