Графік роботи

Пн - Пт: 8:30 - 18:00

(097) 870-51-96

(097) 481- 42- 23

(095) 792- 99 - 08

Зворотній дзвінок
Меню

Як за один прийом позбутися болю у спині?

09.09.2020

Блог

Доброго вам дня. Як я розумію, вас, дорогий читачу, на цю сторінку завело бажання дізнатися детальніше про болі в спині. Можливо ви зараз саме відчуваєте ці неприємні відчуття, сидячи, намагаєтеся знайти більш зручну позу.

А може, у вас є родич або знайомий, у якого є проблеми зі спиною.

Можливо ви - студент чи цікавий читач, який від безсоння заблукав на цей сайт.

У будь-якому випадку я намагатимусь дати відповіді на всі питання, які можуть вас зацікавити.

Перед тим, як продовжити, розповім трохи про себе і чому і головне, як я можу вам допомогти.

Мене звуть Дмитро Орлов. Мені 31. За професією я нейрохірург. Паралельно закінчив освіту з психотерапії та спеціалізацію з дитячої нейрохірургії.

Я навчався у Дніпропетровській медичній академії. За час навчання мав можливість практикувати у найкращих фахівців області та країни з різних напрямків медицини. Але вибір припав на нейрохірургію.

Мене завжди вабило щось незвичайне. Щось, що може дозволити розкрити непізнане. Все це я знайшов у нейрохірургії. І вже з 5 курсу я почав проситись на нічні чергування до обласної лікарні Мечникова. Як зараз пам'ятаю, що перша трепанація, на якій я «стояв», була на мій день народження. Це незабутньо.

Далі інтернатура у лікарні Мечникова. Де я потрапив на «найспекотніший час». Інтернатура проходила з 2012 до 2015 року. Саме почалася війна. Зона АТО. Десятки поранених бійців. Нескінченні нічні операції та колосальний досвід дозволили максимально взяти знання на інтернатурі.

Потім робота. Спочатку у відділенні дитячої нейрохірургії у Дніпрі. Стажування у Дніпрі, Харкові, Києві. Постійне відвідування симпозіумів, конференцій від регіонального до міжнародного рівня.

І щоденне відточування своїх навичок в операційних дозволило мені прийти сьогодні з такими результатами.

За останні три роки, що я почав працювати в нейрохірургії 2 гір лікарні міста Кривий Ріг, у мене вже понад 500 позитивних результатів у лікуванні пацієнтів із болями у спині та головними болями.

Я завжди хотів досягти найвищих результатів у найкоротші терміни. І я вдячний кожному своєму пацієнтові, який колись до мене звертався.

Ви всі моя велика родина.

І тому я підготував наступний матеріал.

Називається він так:

Як позбутися від болю в спині за один прийом?

Напевно, кожної людини в той чи інший проміжок часу турбували болі в спині.

І у половини з цих людей біль є повторюваним протягом життя.

Основна причина болю в спині – це грижа міжхребцевого диска. Є ще деякі причини, які можуть викликати болі в спині. Це нестабільність хребта, розвиток патологічних процесів у самих хребцях та навколишніх тканинах.

Якщо у вас з'являється біль у спині, вам слід відразу ж звернутися до фахівця.

Що таке грижа? Це зміщення міжхребцевого диска. Міжхребцевий диск – це своєрідна прокладка між хребцями. Вона допомагає хребцям рухатися і розділяти навантаження.

Який мій алгоритм дій, якщо до мене звертається пацієнт із болями в спині?

Перше – це огляд та збір скарг. Після цього рекомендується пройти МРТ відповідного відділу хребта.

МРТ хребта – це як стандарт обстеження.

За даними МРТ можна поставити правильний діагноз та призначити відповідне лікування.

Які види лікування ми надаємо?

1 – медикаментозне лікування. Після огляду та обстеження призначаються спеціальні препарати для зняття болю та набряку.

2 - лікувальний масаж та мануальна терапія. Допомагають розслабити м'язи, розтягнути зв'язки та якісно «опрацювати» весь хребет.

3 - епідуральні блокади. Це спеціальний метод, за допомогою якого швидко усувається больовий синдром. Буквально, як кажуть медики — вже «на голці», тобто в момент введення препарату згасає біль. Епідуральні блокади виконуються під рентген-апаратом, що забезпечує ультраточну дію на вогнище болю. Тривалість 10-15 хвилин. Після цієї процедури можна одразу продовжувати займатися повсякденними справами. Грубо кажучи, епідуральну блокаду можна зробити під час перерви на обід.

4 - нуклеопластика. Найновіша методика лікування міжхребцевих гриж. За допомогою спеціального лазера, який вводиться безпосередньо в дик, під місцевою анестезією, виконується маніпуляція вапоризації самого диска та зменшення міжхребцевої грижі. Тривалість 25-30 хвилин.

5 - операції. При більш серйозних патологіях, коли грижа має великий розмір, виражено придушення нервових корінців, або частина диска «випадає» в хребетний канал, пацієнту виконується оперативне лікування в умовах нейрохірургічного стаціонару.

Операція проводиться під загальним наркозом. Тривалість близько 1:00. Перебування у стаціонарі трохи більше 8-10 днів.

Прийом пацієнтів, лікування та проведення маніпуляцій ведеться на базі оздоровчо-реабілітаційного центру «МАРУСИЧ».

Всі ці методики відпрацьовані і відточені до автоматизму, що дозволяє нам упевнено говорити, що ми знаємо як вилікувати біль у спині.


За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

+3 8 097 870 51 96


Наша адреса: м. Кривий Ріг. 95 кв. ТРЦ "Башта". 5 поверх. Оздоровчо-реабілітаційний центр МАРУСИЧ.

Чому ми?

Реабілітаційно оздоровчий центр "Марусич" - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!

Ми в соціальних мережах

Отримуйте останні оновлення в улюблених соціальних мережах.